Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Turpinās energoefektīvu risinājumu īstenošana Jelgavas pilsētas Pašvaldības policijas ēkā
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Reģioni - Preses relīzes

  Turpinās energoefektīvu risinājumu īstenošana Jelgavas pilsētas Pašvaldības policijas ēkā

  2020.gada 14.decembris.

  Informāciju sagatavoja Aiga Anitena, Projektu vadītāja, Projektu vadības sektors.

  Saskaņā ar 2020.gada 16.novembrī noslēgto vienošanos starp Jelgavas pilsētas domi un Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par Eiropas Savienības fonda projekta "Jelgavas pilsētas pašvaldības policijas ēkas energoefektivitātes paaugstināšana" īstenošanu Nr. 4.2.2/0/20/I/001, Jelgavas pilsētas pašvaldība turpina energoefektīvu risinājumu ieviešanas pasākumus pašvaldības policijas ēkā.

  Projekta mērķis ir paaugstināt energoefektivitāti Jelgavas pilsētas Pašvaldības policijas ēkā Mazajā ceļā 3, Jelgavā, samazinot siltumenerģijas patēriņu un ar to saistītās izmaksas pašvaldībai piederošajā ēkā.

  Lai paaugstinātu ēkas energoefektivitāti un samazinātu izmaksas par siltuma enerģijas patēriņu, ēkā ir veikta ārsienu konstrukciju un cokola daļas papildu siltināšana, nomainīti logi un ārdurvis, uzsākta ēkas ieejas mezglu pārbūve. Īstenojot projektā plānotās darbības, ēkā atjaunota arī iekštelpu siltumapgādes sistēma, ierīkota zibens aizsardzības un lietus kanalizācijas sistēma, kā arī uzsākti bēniņu pārseguma papildu siltināšanas un jumta seguma nomaiņas darbi. Paralēli ēkas energoefektivitātes rādītāju uzlabošanai pašvaldības policijas ēka iegūs estētiski pievilcīgu ārējo fasādi, labiekārtotu teritoriju, ka arī modernizētu apgaismojuma sistēmu ēkas iekštelpās un fasādē.

  Energoefektivitātes paaugstināšanas būvdarbus saskaņā ar Iepirkuma Nr. JPD2020/55/AK rezultātiem veic sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Tools Vendor", reģistrācijas Nr.43603006369.

  Savukārt ēkas energoefektivitātes paaugstināšanas būvdarbu uzraudzību saskaņā ar Iepirkuma Nr. JPD2020/75/AK rezultātiem veic sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RS Būvnieks", reģistrācijas Nr.43603030500.

  Projekta kopējās plānotās izmaksas ir 404 334,17 euro, no tām 192 701,00 euro ir Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums, 8 501,52 euro ir valsts budžeta dotācija pašvaldībām un 203 131,65 euro ir Jelgavas pilsētas pašvaldības līdzfinansējums.

  Projekta īstenošanas laiks: 2020.gada novembris līdz 2021.gada decembris.

  Plašāka informācija par projektu: https://www.jelgava.lv/lv/pasvaldiba/dokumenti/projekti/2020-gads/jelgavas-pilsetas-pasvaldibas-policijas-ekas-energoefektivitates-paaugstinasana/

  Informācija sagatavota Jelgavas pilsētas Attīstības un pilsētplānošanas pārvaldē

  Papildu informācija:

  Aiga Anitena,

  Projektu vadītāja,

  Projektu vadības sektors

  Tālrunis: 63005560

  E-pasts: aiga.anitena@dome.jelgava.lv

  www.jelgava.lv

  • Publicēta: 14.12.2020 10:58
  • Preses relīze, LETA
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Laika ziņas

  Rīga, Latvija - 20. Janvāris 18:17
  Mākoņains
  -6 °C
  • Vējš: 6 m/s
  • Vēja virziens: DDA
  • Atmosfēras spiediens: 758 mm
  • Relatīvais mitrums: 81%
  • Mākoņains

  vairāk

  Piesakies ziņām e-pastā