Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Pilnā izmērā attēls ir apskatāms tikai LETA foto servisa autorizētiem lietotājiem un reģistrētiem klientiem. Lūdzu ievadiet savu lietotāja vārdu un paroli!


Ja Jūs vēlaties iegādāties šo fotoattēlu, lūdzu pieteikuma formu - ar Jums vistuvākajā laikā sazināsies LETA klientu menedžeris, lai noformētu pasūtījumu atbilstoši Jūsu vajadzībām.Problēmas gadījumā lūdzu kontaktēties ar LETA Foto dienestu.


LETA Foto nodaļas kontakti

foto@leta.lv

Foto nodaļas vadītāja: Sintija Zandersone, tālrunis: 67216689, email: sintija.zandersone@leta.lvLai uzzinātu vairāk par iespējām iegādāties attēlus, lūdzam sazināties ar LETA Mārketinga nodaļu: 67222509, marketing@leta.lv

© Fotoattēlu kopēšana un izmantošana jebkurā veidā un apjomā bez rakstiskas saskaņošanas ar aģentūru LETA ir aizliegta. Jebkāda neatļauta attēlu lietošana var pārkāpt autortiesību likumus. LETA, tās fotogrāfiem vai foto partneriem pieder visas autortiesības uz publicētajiem fotoattēliem. Informācija, ko satur http://www.leta.lv, ir aizsargāta saskaņā ar LR likumdošanas, tajā skaitā autortiesību, normām.

Iegādes forma