Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

LETA piedāvās jaunus analītikas produktus, komandai pievienojas Ivars Svilāns

Nacionālā informācijas aģentūra LETA bagātinājusi savu analītisko produktu klāstu un no maija piedāvā klientiem paplašinātu mediju monitoringa datu analīzi, piešķirot datiem plašāku skaidrojumu, dodot ieskatu kopējā notikumu kontekstā un palīdzot izstrādāt turpmākos komunikācijas stratēģiju modeļus.

Jaunie produkti ietvers aktuālāko notikumu kopējos publicitātes mērījumus, kas ļaus klientiem novērtēt kopējo informatīvās telpas piesātinājumu, tādējādi veidojot labākas komunikāciju un lēmumu pieņemšanas stratēģijas nākotnē. Līdz ar to LETA turpmāk būs ne tikai datu piegādes partneris, bet varēs pildīt arī "ģimenes ārsta" funkciju komunikāciju speciālistiem un uzņēmumu vadības komandām.

LETA datubāzēs ir uzkrāti aptuveni 14 miljoni publikāciju, kas katru nedēļu tiek papildināti ar 40 tūkstošiem Latvijā publicētā mediju satura vienību. Plašais datu apjoms dod iespēju analizēt, atrast sakarības, prognozēt tendences.

Nacionālās informācijas aģentūras LETA datu pakalpojumu attīstības vadītājs Ivars Svilāns:

"Uzņēmumu ietekmi veido plaša gamma - gan publicitāte medijos, gan aktivitātes pašu kanālos un uzņēmumu cilvēku kā savu organizāciju "vēstnešu" redzamība. Arī sabiedriskās dienaskārtības un konkrētās industrijas fonam ir neredzama, bet svarīga nozīme.

Tirgū ir vieta un nepieciešamība šādam pakalpojumam - datu konteksta skaidrošana un datos balstīta analītika. Redzēt un saprast kopējo skatu būs arvien kritiskāk biznesa un publiskā sektora lēmumu pieņēmējiem.

Tādēļ man prieks pievienoties LETAs analītikas komandai un, liekot lietā savu pieredzi medijos, finanšu, mazumtirdzniecības, izglītības un citās jomās, veidot jaunus produktus klientiem dziļākai komunikācijas datu analīzei un gudrai lēmumu pieņemšanai."

Ja jums rodas jautājumi, sazinieties ar mums pa tālruni 67222509, vai e-pastu: marketing@leta.lv

Jūsu LETA

  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

Reklāma