Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Nebojā redzi! Lasi LETA ziņas mobilajiem telefoniem pielāgotā versijā: m.leta.lv

Ja jūsu uzņēmums vai organizācija ir LETA ziņu abonenti un jums ir piešķirts individuālais lietotājvārds un parole ziņu lasīšanai ārpus biroja, izmantojiet iespēju nepārtraukti sekot līdzi aktualitātēm – ar šo lietotājvārdu un paroli lasiet LETA ziņas arī mobilajiem telefoniem pielāgotā versijā: http://m.leta.lv

Kā lasīt LETA ziņas mobilajā tālrunī?

1. Atveriet interneta pārlūku savā telefonā un ievadiet adresi: http://m.leta.lv

2. Dodaties uz sadaļu “Autorizācija” un ievadiet savu individuālo lietotājvārdu un paroli, un jums atvērsies tās ziņu lentas, ko esat abonējuši.

Mobilās versijas izmantošanai Jūsu tālrunim jābūt pieslēgtam datu pārraides pakalpojumam – par pieslēgšanu sazinieties ar savu mobilo sakaru operatoru.

Jums nav piešķirts lietotājvārds un parole?

Ja jūsu uzņēmums vai organizācija ir LETA ziņu abonenti, bet jums nav piešķirts individuālais lietotājvārds un parole, aizpildiet anketuvai sazinaties ar savu klientu menedžeri.

Ikviens lietotājs bez autorizācijas http://m.leta.lv sākumlapā var iepazīties ar svarīgākajām ziņām un dienas informāciju – aktuālajiem foto, laika prognozi un valūtas kursiem – bez maksas.

Neskaidrību gadījumā, lūdzu, sazināties ar LETA Mārketinga nodaļu: marketing@leta.lv vai 67222509 (darba dienās no plkst. 9:00 līdz 18:00).

  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

Reklāma