Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

letafoto.lv – kā LETA Foto var būt jums noderīgs?!

Nacionālās ziņu aģentūras LETA foto servisam izveidota prezentācijas lapa – http://letafoto.lv, kur varat gan redzēt un novērtēt septiņu darba gadu sniegumu, gan iepazīties ar plašo pakalpojumu klāstu uzņēmumiem un organizācijām un tiem ērti pieteikties.

LETA Foto ir Latvijas vadošā fotoziņu aģentūra, kas ik dienu fiksē svarīgākos sabiedriski politiskos, ekonomikas, kultūras un sporta notikumus. Katru dienu LETA Foto kontā ir aptuveni 150 ziņu bildes, ko izmanto lielākie drukātie mediji un portāli.

LETA fotogrāfi prasmi noķert mirkli izmanto arī uzņēmumu un organizāciju vēstures veidošanā, piedāvājot korporatīvos foto pakalpojumus: fotosesijas un radošos foto, kā arī iemūžina preses konferences, seminārus, ražošanu un produktus, jaunu ēku un ražotņu būvniecību, atraktīvus pasākumus utt.

Izmantojot tieši LETA Foto, uzņēmumi un organizācijas sev veido papildu publicitāti, jo pēc vēlēšanās fotogrāfijas var tikt ievietotas LETA Foto arhīvā un ir pieejamas medijiem. Foto arhīvā jau ir vairāk nekā 330 tūkstoši attēlu, kurus iespējams arī iegādāties, lai ilustrētu savus publicitātes materiālus u. tml. Ielūkojieties http://www.leta.lv/foto/today

Ielūkojaties http://letafoto.lv – kā LETA Foto var būt jums noderīgs?!

Vairāk informācijas:
LETA Mārketinga nodaļa, marketing@leta.lv, tālr. 67222509, 67220604

Twitter: @letafoto

  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

Reklāma