Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Rīgā pēc pakaļdzīšanās pie automašīnas pasažieres atrod 70 gramu metamfetamīna
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Rīgā pēc pakaļdzīšanās pie automašīnas pasažieres atrod 70 gramu metamfetamīna

  Rīga, 19.nov., LETA. Rīgā aizvadītajā nedēļā policija pēc pakaļdzīšanās pie automašīnas pasažieres atradusi 70 gramu metamfetamīna, aģentūru LETA informēja Valsts policija.

  15.novembra vakarā Ķengaraga mikrorajonā policija pamanīja kādu "Volvo" markas automašīnu, kuras vadītājs ignorēja satiksmes noteikumus un turpināja kustību pie luksofora aizliedzošā signāla. Kad likumsargi autovadītājam lika apturēt spēkratu, viņš sāka bēgšanu.

  Arī pēc atkārtota rīkojuma apstāties "Volvo" vadītājs neapturēja transportlīdzekli, tāpēc pakaļdzīšanās laikā likumsargi izsauca papildspēkus. Uz notikuma vietu ar ieslēgtām bākugunīm un skaņas signālu brauca vēl viena policijas ekipāža, kura, izvairoties no sadursmes ar pretim braucošo automašīnu, sadūrās ar malā stāvošām vairākām automašīnām. Neviena persona šajā negadījumā necieta.

  Automašīnas "Volvo" vadītājs, bēgot no policijas, uzbrauca uz dzelzceļa sliedēm, pa ceļam bojājot žogu un metāla barjeras. Šāda manevra rezultātā automašīna bija sabojāta un spēkrata vadītājs turpināja bēgšanu ar kājām, bet likumsargi viņu turpat netālu Lubānas ielā, aizturēja.

  Aizturētais vadītājs ir 1984.gadā dzimis vīrietis, un viņš, iespējams, bija narkotisko vielu reibumā. No ekspertīzes veikšanas gan viņš atteicās. Tāpat autovadītājam nebija transportlīdzekļa vadīšanas tiesību.

  Vīrietis jau vairākus desmitus reižu ir nonācis policijas redzeslokā par dažāda rakstura noziedzīgiem nodarījumiem. 

  Visu bēgšanas laiku automašīnā atradās pasažiere, kura arī tika aizturēta un ievietota īslaicīgās aizturēšanas vietā jo, iespējams, bija narkotisko vielu reibumā, ko noskaidros ekspertīžu laikā. Tāpat pie pasažieres atrasts maisiņš ar 70,7 gramiem metamfetamīna. Automašīnas pasažiere bija izsludināta policijas meklēšanā par zādzības izdarīšanu.

  Abām personām tiesa kā drošības līdzekli piemēroja apcietinājumu.

  • Publicēta: 19.11.2020 14:09
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti