Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Pārdaugavas tiesai nodod lietu par slepkavību, līķa sadalīšanu un tā slēpšanu skapī
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Pārdaugavas tiesai nodod lietu par slepkavību, līķa sadalīšanu un tā slēpšanu skapī

  Rīga, 17.febr., LETA. Prokuratūra nodevusi Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesai krimināllietu par vīrieša nogalināšanu, līķa sadalīšanu un slēpšanu skapī.

  Lietā apsūdzēts kāds vīrietis par citas personas tīšu prettiesisku nonāvēšanu un pēc tās personu grupā izdarītu līķa apgānīšanu, aģentūru LETA informēja prokuratūrā.

  Prokuratūra uzskata, ka starp apsūdzēto un cietušo kopīgas alkohola lietošanas laikā izcēlās konflikts, kā rezultātā apsūdzētais tīši vairākas reizes iesita cietušajam pa galvu. Apsūdzētais, apzinoties, ka viņa darbību rezultātā var iestāties cietušā nāve, atstāja viņu gulēt uz grīdas bez dzīvības pazīmēm.

  Lai slēptu izdarīto slepkavību, apsūdzētais vīrietis vienojās ar citu personu par līķa apgānīšanu personu grupā. Turpat dzīvoklī ar zāģi mirušajam atdalītas abas rokas un viena kāja. Pēc tam, lai slēptu noziedzīgā nodarījuma izdarīšanas pēdas, mirušais noslēpts istabā esošajā skapī, kura durvis aizlīmētas ar līmlenti.

  Minētā otra persona vēlāk nomira un kriminālprocess tika izbeigts. Ņemot vērā to, ka no mirušās personas tuviniekiem saņemts iesniegums par viņa reabilitāciju, lēmums par kriminālprocesa izbeigšanu atcelts un turpināts kriminālprocess mirušās personas reabilitācijai.

  Tagad tiesai būs jālemj jautājums par mirušas personas reabilitāciju.

  Lieta izskatīšanai nodota Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesai. Tiesas kalendārs liecina, ka lietu tiesa skatīs 5.martā plkst.8.45.

  • Publicēta: 17.02.2021 14:57
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti