Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Koncertstāstu sērijā "Koncerts pirmajā rindā" uzstāsies "Instrumenti" un Intars Busulis
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Koncertstāstu sērijā "Koncerts pirmajā rindā" uzstāsies "Instrumenti" un Intars Busulis

  Rīga, 15.okt., LETA. Kultūrtelpā "Hanzas perons" novembrī un decembrī ar grupas "Instrumenti" un Intara Busuļa uzstāšanos turpināsies koncerstāstu sērija "Koncerts pirmajā rindā", kuras pasākumus varēs apmeklēt divi simti klausītāju.

  Kā aģentūru LETA informēja pasākuma rīkotāju pārstāvis Kaspars Zaviļeiskis, Jānis Šipkēvics un Reinis Sējāns savus koncertstāstus piedāvās 27.novembrī un 28.novembrī, bet Busulis ar "Abonementa orķestri" - 3.decembrī un 4.decembrī.

  "Šobrīd, kad apstākļi liek mums distancēties vienam no otra, jo spēcīgāk izjūtam vilkmi būt tuvāk. Tāpēc šoreiz bez priekškariem, petardēm un orķestriem - mēs, jūs un dziesmas, kas dziedamas līdzi. Ar nepacietību gaidām šo atkalredzēšanos," paudis grupas "Instrumenti" dalībnieks Sējāns.

  Savukārt Busulis kopā ar "Abonementa orķestri" koncerta apmeklētājiem atskaņos skaņdarbus no topošā albuma, kam pat vēl nav izdomāts nosaukums. Kā akcentēja Zaviļeiskis, Busuļa sadarbība ar komponistu Kārli Lāci un "Abonementa orķestri" rezultējusies daudzās koncertprogrammās, turnejās pa Latviju un ārvalstīm un vairākos albumos, kam nākamajā gadā pievienosies vēl viens.

  Kā norādīja pasākuma rīkotāji, katrs koncerstāsts ilgs vienu stundu. Sākuma laiks 27.novembrī un 28.novembrī, kā arī 3.decembrī un 4.decembrī būs plkst.18.30 un 21. Biļetes var iegādāties tīmekļvietnē "aula.lv".

  Zaviļeiskis pavēstīja, ka, ņemot vērā valstī noteiktos aizliegumus, ideja par koncertstāstu sēriju "Koncerts pirmajā rindā" šā gada maijā radās Latvijas pasākumu industrijas profesionāļiem - pasākumu aģentūrai "Ideju institūts", kultūrtelpai "Hanzas perons" un tehniskajai kompānijai "GaCo".

  • Publicēta: 15.10.2020 12:36
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti