Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Uzņēmuma komercdirektoru apsūdz par svešas mantas piesavināšanos teju 100 000 eiro vērtībā
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Uzņēmuma komercdirektoru apsūdz par svešas mantas piesavināšanos teju 100 000 eiro vērtībā

  Rīga, 6.maijs, LETA. Prokuratūra nodevusi Ekonomisko lietu tiesai krimināllietu kāda uzņēmuma komercdirektora apsūdzībā par svešas mantas piesavināšanos 97 788 eiro apmērā un noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanu 53 300 eiro apmērā, aģentūru LETA informēja prokuratūra.

  Saskaņā ar lēmumu par krimināllietas nodošanu tiesai apsūdzētais bija atbildīgs par viņam uzticēto uzņēmumam piederošo mantu.

  Apsūdzētajam vīrietim bija uzdots meklēt pircējus uzņēmuma interesēs, lai pārdotu dažāda pielietojuma konteinerus. Apsūdzētais nolēma daļu uzņēmumam piederošās mantas izšķērdēt, proti, pārdot konteinerus citiem uzņēmumiem ar sev piederošu uzņēmumu starpniecību nolūkā ar iegūto naudu rīkoties kā ar savu mantu.

  Realizējot savu noziedzīgo nodomu, apsūdzētais tādā veidā pārdeva 25 konteinerus, septiņus kondicionierus un astoņus elektriskos sildītājus vairāk nekā 97 788 eiro vērtībā.

  Turklāt apsūdzētais legalizēja noziedzīgi iegūtus finanšu līdzekļus 53 300 eiro apmērā, kuri tika pārskaitīti uz viņa kontrolē esošo uzņēmumu un personīgo norēķinu kontiem.

  • Publicēta: 06.05.2022 11:17
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti