Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Latvijas pilsoni aiztur par nedeklarētu 706 140 eiro ievešanu no Lietuvas
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Latvijas pilsoni aiztur par nedeklarētu 706 140 eiro ievešanu no Lietuvas

  Rīga, 23.sept., LETA. Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policija aizturējusi kādu Latvijas pilsoni par nedeklarētu 706 140 eiro ievešanu no Lietuvas, aģentūru LETA informēja VID.

  Nauda atrasta kāda Latvijas pilsoņa automašīnā, kad viņš to mēģinājis automašīnā ievest Latvijā no Lietuvas. Uz Latvijas-Lietuvas robežas pārbaudot automašīnu, tajā atrasti 706 140 eiro. Ņemot vēra, ka persona nedeklarēja skaidras naudas līdzekļus un nevarēja paskaidrot un uzrādīt naudas izcelsmes dokumentus, nauda tika izņemta un persona - aizturēta.

  VID Nodokļu un muitas policijas pārvaldē sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 195.panta trešajā daļā paredzētajiem noziedzīgajiem nodarījumiem - par iespējamu noziedzīgi iegūtu finanšu līdzekļu legalizēšanu, ja tas izdarīts lielā apmērā. Atbilstoši krimināllikumam par šādu noziegumu var sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz divpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

  Izmeklēšanas interesēs papildu informācija netiek sniegta.

  • Publicēta: 23.09.2021 11:41
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti