Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Liepājā medicīnas iestādei radušās aizdomas par iespējami viltotu Covid-19 sertifikātu
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Liepājā medicīnas iestādei radušās aizdomas par iespējami viltotu Covid-19 sertifikātu

  Rīga, 23.nov., LETA. Šā gada 11.novembrī Valsts policijā (VP) tika saņemta informācija no Liepājas medicīnas iestādes par to, ka slimnīcā tika ievietots cilvēks, kuram, iespējams, ir viltots Covid-19 sertifikāts, aģentūru LETA informēja VP Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

  Viņa norāda, ka VP ir sākts kriminālprocess un amatpersonas skaidro notikušo.

  LETA jau vēstīja, ka oktobra beigās Liepājas reģionālā slimnīca informēja VP par aizdomām, ka vienam Covid-19 pacientam, kurš ārstējas reanimācijas nodaļā, varētu būt viltots vakcinācijas sertifikāts.

  Kā ziņots, policijā kopumā par iespējamu fiktīvu vakcināciju līdz 17.novembrim bija sākti jau 36 kriminālprocesi.

  Papildus vēl policijā notiek aptuveni 40 pārbaudes. LETA jau rakstīja, ka vēl viens kriminālprocess par fiktīvu vakcināciju ir Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) lietvedībā.

  Abām iestādēm ir aizdomas par vairākiem simtiem personu, kas, iespējams, ieguvušas vakcinācijas pret Covid-19 sertifikātu bez vakcinācijas. Aģentūras LETA apkopotā informācija par līdz šim publiski atklātajiem kriminālprocesiem liecina, ka šajās lietās kopš augusta kopumā figurē vismaz 11 medicīnas iestāžu darbinieki.

  • Publicēta: 23.11.2021 12:43
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Saistītās tēmas

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti