Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Viesītes novadā pie vīrieša atrod vairākus nelegālus šaujamieročus, munīciju un lādēšanas aprīkojumu
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Viesītes novadā pie vīrieša atrod vairākus nelegālus šaujamieročus, munīciju un lādēšanas aprīkojumu

  Rīga, 21.maijs, LETA. Nedēļas sākumā likumsargi pie kāda vīrieša Viesītes novadā atraduši vairākus nelegālus šaujamieročus, munīciju un lādēšanas aprīkojumu, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Dace kalniņa.

  Pirmdien Jēkabpils iecirkņa policisti Viesītes novada Rites pagastā uz meža ceļa aizturējuši 1988.gadā dzimušu vietējo iedzīvotāju, pie kura konstatēts nereģistrēta medību bise. Nākamajā dienā aizturētā vīrieša dzīvesvietā policisti veikuši sankcionētu kratīšanu, un tās laikā atrasta viena raķešu signālpistole, trīs dažādi pistolēm līdzīgi priekšmeti, medību patronas, šaujampulveris, skrotis, lādēšanas aprīkojums un patronas čaulas.

  Pret vīrieti, kurš par līdzīgiem pārkāpumiem bija nonācis policijas redzeslokā jau iepriekš, ir sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 233.panta otrās daļas par šaujamieroču un šaujamieroču munīcijas iegādāšanos, glabāšanu un pārvadāšanu bez attiecīgas atļaujas. Paredzētais sods ir brīvības atņemšana uz laiku līdz desmit gadiem vai arests, atņemot tiesības veikt zināma veida uzņēmējdarbību uz laiku no diviem līdz pieciem gadiem vai bez tā.

  Kriminālprocesa izmeklēšanas gaitā notiek pirmstiesas izmeklēšana visu apstākļu noskaidrošanai un nozīmētas vairākas ballistiskas ekspertīzes. 

  • Publicēta: 21.05.2020 13:29
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti