Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Tiesai nodod lietu par plāniem kriptovalūtas dēļ nolaupīt un nogalināt citas personas
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Tiesai nodod lietu par plāniem kriptovalūtas dēļ nolaupīt un nogalināt citas personas

  Rīga, 4.jūn., LETA. Prokuratūra nodevusi tiesai krimināllietu pret kādu vīrieti par plāniem kriptovalūtas dēļ nolaupīt un nogalināt citas personas, aģentūru LETA informēja prokuratūra.

  Apsūdzētais, mantkārīgu tieksmju vadīts, nolēma veikt divu personu nolaupīšanu nolūkā tos nogādāt nomaļā vietā, kur, pielietojot vardarbību, panāktu, ka viņi atklāj pieeju saviem kriptovalūtas makiem, kā arī atklātu skaidras naudas atrašanās vietas. Pēc tam apsūdzētais bija viņus plānojis nogalināt.

  Sava nodoma realizācijai apsūdzētais, izmantojot saziņas lietotni, aicināja uz satikšanos potenciālos nozieguma līdzdalībniekus, izsekoja cietušos, noskaidrojot viņu pārvietošanās maršrutus un dienas režīmu, pēc kā izvēlējās nolaupīšanas vietu.

  Noziedzīgās darbības apsūdzētajam turpināt neizdevās no viņa gribas neatkarīgu iemeslu dēļ, jo personu plānotās nolaupīšanas vietā viņš tika aizturēts.

  Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesas kalendārs liecina, ka lietā apsūdzēts Vjačeslavs Golovens un lietu skatīs 9.jūlijā plkst.9.

  • Publicēta: 04.06.2021 13:58
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti