Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Izsludināts ikgadējais dzejoļu konkurss bērniem un pusaudžiem "Garā pupa"
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Izsludināts ikgadējais dzejoļu konkurss bērniem un pusaudžiem "Garā pupa"

  Rīga, 7.apr., LETA. Biedrība "Ascendum" un Latvijas Bērnu un jaunatnes literatūras padome (LBJLP) izsludinājusi dzejoļu konkursu, kurā ar saviem darbiem aicina piedalīties bērnus un pusaudžus no visas Latvijas, aģentūru LETA informēja interneta žurnāla "Satori" redaktors Andrejs Vīksna.

  Pēc viņa paustā, labākie darbi tiks publicēti dzejas gadagrāmatā bērniem "Garā pupa 2021", kas iznāks septembrī, Dzejas dienu laikā. Konkursa rīkotāji norādījuši, ka konkursam nav īpašas tēmas, aicinot bērnus un jauniešus vērot, domāt un izteikt vārdos pašiem sevi un pasauli.

  Dzejoļi jāiesūta elektroniski līdz 20.maijam uz e-pasta adresi "garapupa2021@gmail.com" ar norādi "Garās pupas konkursam". E-pastā obligāti jānorāda autora vārds, uzvārds, skola un klase, kā arī kontaktinformācija: e-pasta adrese un telefona numurs.

  Labākie darbi tiks publicēti dzejas gadagrāmatā bērniem "Garā pupa 2021", autori saņems grāmatas eksemplāru un pārsteiguma balvas. Bērnu darbus arī šogad "Garās pupas" sastādītāja dzejniece Inese Zandere, aicinot palīgā pazīstamas kultūras un mediju personības, kas piešķirs dzejoļiem īpašo simpātiju zīmi - "Izcila pupa".

  Bērnu dzejas gadagrāmatas "Garā pupa" izdošanu pēc ilgāka pārtraukuma atjaunoja biedrība "Ascendum" un LBJLP. Šī būs jau astotā atjaunotā "Garā pupa". Izdevumu šogad ilustrēs mākslinieks Normunds Ozols.

  "Garajā pupā" ik gadu apkopoti jaunākie mūsdienu latviešu autoru bērnu dzejoļi, iepriekš nepublicēti atdzejojumu, klasiķu un jubilāru dzejoļi, kā arī citi teksti.

  • Publicēta: 07.04.2021 17:07
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti