Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Novembra beigās noritēs mūzikas festivāls "Winterfest"
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Novembra beigās noritēs mūzikas festivāls "Winterfest"

  Rīga, 24.nov., LETA. Ar vijolnieka un diriģenta Andresa Mustonena koncertu "Bahs. Mustonens. Solo", kas 29.novembrī notiks koncertzālē "Artissimo", tiks atklāts Hermaņa Brauna fonda un SIA "Artissimo" rīkotais mūzikas festivāls "Winterfest".

  Kā aģentūru LETA informēja pasākuma rīkotāji, 4.decembrī koncertzālē uzstāsies Latvijas trio "Sempre Musica", kas izpildīs Volfganga Amadeja Mocarta, Antona Arenska un Platona Buravicka skaņdarbus.

  12.decembrī koncertzālē "Artissimo" uzstāsies klavieru duets, ko veido Roksana Tarvide un Kaspars Bumbišs. Mākslinieki radīs Ziemassvētku noskaņu ar programmu "Riekstkodis". Pianisti atskaņos svītu no Pētera Čaikovska baleta "Riekstkodis", Edvarda Grīga svītu "Pērs Gints" un Antonīna Dvoržāka "Slāvu dejas".

  Savukārt 18.decembrī koncertzālē ar jaunu programmu uzstāsies vijolniece Elīna Bukša un pianists Rūdolfs Vanks. 23.decembrī Sv.Jāņa baznīcā notiks Ziemassvētku koncerts "Nakts lūgšana", kurā uzstāsies Latvijas Radio koris.

  10.decembrī un 15.decembrī koncertzālē "Artissimo" uzstāsies mūziķis Deniss Paškevičs ar draugiem, atskaņojot džeza klasiku.

  • Publicēta: 24.11.2021 08:48
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti