Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

"Willa teātrī" pirmizrādi piedzīvos Rolanda Atkočūna jaunākais iestudējums "Ceturtais krēsls"
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  "Willa teātrī" pirmizrādi piedzīvos Rolanda Atkočūna jaunākais iestudējums "Ceturtais krēsls"

  Rīga, 31.jūl., LETA. Svētdien, 9.augustā, plkst.20 Rīgā, "Willa teātrī" K.K. fon Stricka villas dārzā, notiks Tonīno Gverras lugas "Ceturtais krēsls" jauniestudējuma Rolanda Atkočūna režijā pirmizrāde, aģentūru LETA informēja teātra pārstāvis Kalvis Lasmanis.

  Jauno teātra sezonu "Willa teātris" plāno sākt ar divām pirmizrādēm. Viena no tām būs lietuviešu režisora Atkočūna iestudējums - divu aktieru izrāde "Ceturtais krēsls" ar Ingu Alsiņu-Lasmani un Gati Gāgu.

  "Ceturtais krēsls" ir stāsts par diviem cilvēkiem, kas satiekas sarežģītos apstākļos. Viņai tā ir parasta darba diena, bet viņam, iespējams, pēdējā dzīves diena, un viņš ielaiž svešinieci savā dzīvoklī.

  "Kāpēc "Ceturtais krēsls"? Tāpēc, ka pasaule dažreiz sajūk prātā. Tāpēc, ka lugas autors Tonīno Gverra rakstījis scenārijus Federiko Fellīni, Mikelandželo Antonioni, Andreja Tarkovska un citu izcilu kinorežisoru filmām. Tāpēc, ka nopietnā komēdija sarakstīta diviem aktieriem. Tāpēc, ka izrādi var spēlēt ārā un tā ir kinematogrāfiska. Man gribējās radīt dzīvo kino," komentēja režisors.

  • Publicēta: 31.07.2020 15:48
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti