PAR PORTĀLU

Multimediju portālā "Es&ES", ko veido Nacionālā informācijas aģentūra LETA sadarbībā ar Eiropas Parlamentu, vienkopus pieejama objektīva, precīza un daudzveidīga informācija par Latvijai būtiskiem Eiropas Savienības un Eiropas Parlamenta darbakārtības jautājumiem, aktivitātēm un norisēm.

Portāls veidots ar mērķi veicināt sabiedrības izpratni un zināšanas par Latvijai būtiskām ES un EP aktualitātēm, kas īpaši svarīgi Latvijas iedzīvotājiem.

Portālā "Es&ES" tiešsaistes režīmā pieejama gan LETA žurnālistu un redaktoru sagatavotā informācija, gan Eiropas Parlamenta un citu institūciju publiskotā informācija - aktuālās dienas ziņas, analītiskā informācija, fotoreportāžas, video sižeti no LETA žurnālistu vizītēm Eiropas Parlamentā un Eiropas Savienības dalībvalstīs, kā arī infografikas un tiešraides.

KONTAKTI

Preses relīzes un Jūsu organizācijas sagatavoto informāciju aģentūrai LETA varat nosūtīt uz elektroniskā pasta adresi: pr@leta.lv

Ar multimediju portāla "Es&ES" redakciju un galveno redaktoru Pēteri Rugaini lūdzam sazināties, rakstot: redaktori@leta.lv vai zvanot: 67216689.