Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Jauna LETA mājaslapas mobilā versija

Ērtākai ziņu lasīšanai ir izveidota jauna informācijas aģentūras LETA mājaslapas mobilā versija, kas pieejama adresē https://app.leta.lv.

Tā ir īpaši pielāgota svarīgākās informācijas apskatei mobilajos tālruņos, nodrošinot ērtu un vienkāršu piekļuvi ziņām,ātrāku lapas ielādi, kā arī piemērotāku dizainu mobilo ierīču ekrāniem.

LETA mobilājā versijā ikviens var lasīt aktuālās dienas svarīgākās ziņas un skatīties video tiešraides no pasākumiem. LETA ziņu abonentiem, izmantojot savas individuālās paroles, pieejamas ziņu lentes, sadaļa "Šī diena vēsturē", notikumu kalendārs, kā arī interviju un analītikas sadaļa "LETA +".

Kā lietot?

1. Atveriet interneta pārlūku savā telefonā un ievadiet adresi: https://app.leta.lv.

2. Dodieties uz sadaļu "Autorizācija" un ievadiet savu individuālo lietotājvārdu un parole, un jums atvērsies tās ziņu sadaļas, ko esat abonējuši.

Vēl ērtākai ziņu pārskatīšanai telefonos, drīzumā būs pieejama arī LETA ziņu mobilā lietotne.

Ja jums rodas kādi jautājumi vai nav sava reģistrēta lietotāja vārda un paroles, sazinieties ar LETA klientu servisu pa tālruni 67222509 (darba dienās no plkst. 9:00 līdz 18:00).vai e-pastu: marketing@leta.lv, vai aizpildiet pieprasījuma anketu.

  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

Reklāma