Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Latvijas ekonomikas apskats

Latvijas ekonomikas apskats sniedz analītisku Latvijas makroekonomisko un atsevišķu nozaru rādītāju kopējo ainu, radot daudzpusīgu priekšstatu par tautsaimniecības norisēm un turpmāko situācijas attīstību. Apskats ir papildināts ar bagātīgu statistisko informāciju labi uzskatāmu grafiku un tabulu veidā, kuru komentē LETA redaktori un analītiķi.

Latvijas ekonomikas apskats ir svarīgs palīgs daudziem finanšu analītiķiem un biznesa konsultantiem. Tas palīdz novērtēt Latvijas ekonomikas attīstību un apkopotā veidā iepazīties ar svarīgākajām aktualitātēm, kā arī ar ārējās ekonomiskās vides faktoriem, kas varētu ietekmēt Latvijas ekonomiku.

Katrā numurā ir atspoguļotas arī aktuālās tēmas par konkrētām uzņēmējdarbības nozarēm. Apskatā iekļauti tādi makroekonomiskie rādītāji, kā iekšzemes kopprodukts, budžets un nodokļi un ārējās tirdzniecības dati.

Apskata sagatavošanā tiek izmantoti Statistikas pārvaldes, Latvijas Bankas, nozaru asociāciju, kā arī LETA un vadošo ārzemju ziņu aģentūru un preses izdevumu materiāli.

Iznāk: reizi mēnesī, latviešu valodā.
Piegāde: internetā, drukātā veidā, pa e-pastu.

Vairāk uzzināt par interesējošo pakalpojumu Jūs varat: aizpildot pieteikuma formu, sazinoties ar mums pa tālruni
67 222 509, vai e-pastu: marketing@leta.lv.

  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

Pieteikties produktiem

Reklāma