Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Banku apskats

Banku apskatā tiek apkopota informācija un statistikas dati par banku nozari, tādējādi palīdzot finanšu speciālistiem un citiem interesentiem gūt pārskatu par aktuālo situāciju komercbanku sektorā. Analītiķu sagatavotais pārskats ļaus sekot līdzi notikumiem gan Latvijas, gan pasaules finanšu tirgū, salīdzināt Baltijas valstu banku galvenos rādītājus un likmes, iegūt noderīgu informāciju par jaunumiem likumdošanā, dažādu pētījumu rezultātiem, kā arī banku piedāvātajiem pakalpojumiem. Apskatā ik mēnesi tiek publicēts arī nozares eksperta komentārs par notikumu tendencēm.

Katrā apskatā tiek iekļauti unikāli pētījumi par reklāmas aktivitātēm un socioloģiskās aptaujas. LETA veiktais mediju monitorings preses izdevumos sniedz pārskatu par banku reklāmas apjomiem, reklamētajiem pakalpojumiem un publicitātes rādītājiem. Savukārt LETA sadarbībā ar SKDS veidotā socioloģijas aptaujā tiek noskaidrots iedzīvotāju viedoklis par dažādiem ar banku nozari saistītiem jautājumiem.

Apskata sagatavošanā mūsu analītiķi izmanto Baltijas finanšu tirgus uzraudzības iestāžu un asociāciju apkopotos datus, komercbanku sniegto informāciju, LETA un ārvalstu ziņu aģentūru materiālus, kā arī LETA mediju monitoringa pētījumus.

Iznāk: reizi mēnesī, latviešu valodā.
Piegāde: internetā, drukātā veidā, pa e-pastu.

Vairāk uzzināt par interesējošo pakalpojumu Jūs varat: aizpildot pieteikuma formu, sazinoties ar mums pa tālruni
67 222 509, vai e-pastu: marketing@leta.lv.

  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

Pieteikties produktiem

Reklāma