Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Apdrošināšanas tirgus apskats

Ikmēneša informatīvi analītiskajā Apdrošināšanas tirgus apskatā galvenā uzmanība tiek pievērsta nedzīvības un dzīvības apdrošināšanas sabiedrību un apdrošināšanas brokeru firmu darbībai Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

Līdztekus ziņām par galvenajiem apdrošināšanas tirgus notikumiem, abonentiem ir pieejami bagātīgi nozares statistikas dati: informācija par apdrošināšanas kompāniju finanšu rādītājiem un līgumiem dzīvības un nedzīvības apdrošināšanas tirgū, brokeru sabiedrību finanšu rādītāju statistika, apskats par OCTA, nozarē būtiska statistika par ugunsgrēkiem, zādzībām un reģistrētajiem transporta līdzekļiem.

Katrā apskatā tiek iekļauti unikāli pētījumi par reklāmas aktivitātēm un socioloģiskās aptaujas. LETA veiktais reklāmu monitorings preses izdevumos sniedz pārskatu par apdrošinātāju reklāmu apjomu, reklamētajiem pakalpojumu veidiem un izmantotajiem preses izdevumiem. Socioloģiskajās aptaujās, ko LETA veic sadarbībā ar tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centru SKDS, tiek noskaidrots patērētāju viedoklis par apdrošināšanas pakalpojumiem un to sniedzējiem, un tajās iekļautie jautājumi tiek saskaņoti ar apdrošināšanas kompānijām.

Apskata sagatavošanā tiek izmantota apdrošināšanas tirgus uzraudzības iestāžu un asociāciju apkopotā informācija, apdrošināšanas kompāniju un brokeru sabiedrību sniegtā informācija, kā arī LETA un ārvalstu ziņu aģentūru materiāli.

Iznāk: reizi mēnesī, latviešu valodā.
Piegāde: internetā, drukātā veidā, pa e-pastu.

Vairāk uzzināt par interesējošo pakalpojumu Jūs varat: aizpildot pieteikuma formu, sazinoties ar mums pa tālruni
67 222 509, vai e-pastu: marketing@leta.lv.

  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

Pieteikties produktiem

Reklāma