Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Preses relīzes

Uzņēmumu un organizāciju gatavotie paziņojumi medijiem jeb preses relīzes ir nozīmīgs informācijas izplatīšanas veids sabiedrībai un ziņu avots žurnālistu ikdienas darbā.

Ik dienu ziņu aģentūra LETA saņem vairāk nekā 150 preses relīžu, kas tiek publicētas specializētajā PR ziņu lentā, kura paredzēta pilnu preses relīžu tekstu publicēšanai aģentūras LETA mājas lapā internetā. Preses relīzes netiek rediģētas, līdz ar to pilnībā par to saturu, pasniegšanas veidu vai valodas pareizību ir atbildīgs tās iesniedzējs.

Savus paziņojumus aģentūrai LETA Jūs varat nosūtīt uz elektroniskā pasta adresi: pr@leta.lv, un tie bez maksas tiks ievietoti PR ziņu lentā. Papildus tekstam var tik pievienotas saites uz fotomateriāliem un videorelīzēm, kas vizuāli papildina sniegto informāciju.

Informācijas ievietošana aģentūras LETA preses relīžu lentā ļaus Jums aktīvi veidot attiecības ar medijiem un veicināt savu publicitāti, jo aģentūras LETA informāciju tiešaistes režīmā saņem visi nozīmīgākie plašsaziņas līdzekļi, valsts un pašvaldību institūcijas, kā arī uzņēmumi. Pilnā apjomā PR ziņu lenta bez maksas ir pieejama visiem mūsu klientiem, taču jaunākās iesūtītās relīzes ir apskatāmas katram LETA mājas lapas apmeklētājam.

Jūsu iesūtītos paziņojumus medijiem, informāciju par notikumiem vai Jūsu viedokli varam izmantot arī aģentūras LETA ziņu, Nozare.lv informācijas un citu informatīvo materiālu sagatavošanā. Tādēļ aicinām informēt mūs par jaunumiem un svarīgiem notikumiem Jūsu uzņēmuma darbībā – pasākumiem, projektiem, sadarbību, jauniem produktiem un citām aktivitātēm.

Lai nodrošinātu precīzu un ātru informācijas izplatīšanu, kā arī operatīvas sazināšanas iespējas, lūdzam paziņojumā presei iekļaut šādu informāciju:

  • dokumenta sagatavošanas datumu,
  • atbildīgās vai kontaktpersonas vārdu, kā arī telefonu vai elektroniskā pasta adresi,
  • paziņojuma izplatīšanas datumu,
  • precīzi formulēt, par kādu notikumu vēlaties sniegt informāciju, tieši kad un kur tas noticis vai vēl tikai gaidāms,
  • rosinām informāciju par jauniem produktiem un pakalpojumiem papildināt ar faktiem, salīdzinošiem rādītājiem tirgus kontekstā.

Savstarpējas sapratnes veicināšanai informējam arī, ka LETA PR lentē nepublicē informāciju, kura satur draudus valstij, sabiedrībai un indivīdam, personu godu un cieņu aizskarošus izteikumus, necenzētus vārdus, kā arī personu sensitīvos datus.

LETA PR lentē nepublicē literārus sacerējumus un preses rakstu anotācijas, produktu un pakalpojumu reklāmu, reklāmas saukļus, kā arī par trešajām personām sniegtos komercdarbības datus. Diskutablos gadījumos par PR publicēšanu lēmumu pieņem ziņu redaktori.

Papildu informācija: Ziņu redaktori, tālr. 67216689, 67214524.

Ja Jums nepieciešama profesionāļu palīdzība preses relīzes vai citu publicitātes materiālu sagatavošanā un izplatīšanā precīzi segmentētai mediju kontaktu bāzei, aicinām izmantot mūsu PR Service pakalpojumus. Vairāk par iespējām www.prservice.lv

Vairāk uzzināt par interesējošo pakalpojumu Jūs varat: aizpildot pieteikuma formu, sazinoties ar mums pa tālruni
67 222 509, vai e-pastu: marketing@leta.lv.

Par LETA produktu iespējām un priekšrocībām Jūs varat pārliecināties, piesakoties: 7 dienu bezmaksas viesa pieejai.

  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

Pieteikties produktiem

Reklāma

Reklāma