Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Kalendārs

Kalendārā tiek apkopota informācija par notikumiem, kas plānoti šajā dienā un tuvāko nedēļu vai mēnešu laikā gan Rīgā, gan citās Latvijas pilsētās un reģionos. Gaidāmo notikumu kalendārs ļauj uzzināt par paredzētajām preses konferencēm, tiesām, amatpersonu vizītēm Latvijā un ārvalstīs un ārzemju delegāciju viesošanos Latvijā, kā arī par būtiskākajiem konkursiem un izsolēm, likumu un lēmumu stāšanos spēkā, dažādu valstsvīru, uzņēmēju un valsts iestāžu doto solījumu termiņiem.

Kalendāra struktūra ir vienkārša - atsevišķās sadaļās pa nedēļas dienām tiek apskatīti gaidāmie notikumi, kas saistīti ar sociālpolitiku, ekonomiku, kultūras un sporta pasākumiem, kā arī valdības, Saeimas, tiesu varas un prezidenta kompetencē esošie jautājumi.

Kalendārs ir neatsverams palīgs mediju dienas kārtības plānošanas darbā, kā arī sabiedrisko attiecību speciālistiem un pasākumu organizatoriem palīdz pārredzēt noslodzi un izvēlēties labāko pasākuma norises laiku.

Kalendārā tiek papildus norādīts, kurus no pasākumiem apmeklēs LETA reportieri, fotogrāfi un video žurnālisti, gatavojot reportāžas un atspoguļojot tos LETA ziņās.

Vairāk uzzināt par interesējošo pakalpojumu Jūs varat: aizpildot pieteikuma formu, sazinoties ar mums pa tālruni
67 222 509, vai e-pastu: marketing@leta.lv.

Par LETA produktu iespējām un priekšrocībām Jūs varat pārliecināties, piesakoties 7 dienu bezmaksas viesa pieejai.

  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

Pieteikties produktiem

Reklāma