Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Aiztur četras personas par slepkavību un līķa slēpšanu mājas pagrabā Lilastē
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Aiztur četras personas par slepkavību un līķa slēpšanu mājas pagrabā Lilastē

  Rīga, 13.nov., LETA. Valsts policija (VP) aizdomās par vīrieša slepkavību un līķa slēpšanu kādā ēkas pagrabā Lilastē aizturējusi četras personas, aģentūru LETA informēja VP.

  Pagājušā sestdienā policija saņēma informāciju no iedzīvotājas par to, ka mājas pagrabā Lilastē atrodas vīrieša līķis. Likumsargi ēkas pagrabā konstatēja 1965. gadā dzimuša vīrieša līķi ar vardarbīgas nāves pazīmēm - vairākām grieztām brūcēm kājās.

  Noziedznieki bija mēģinājuši slēpt nozieguma pēdas gan uz mirušā vīrieša ķermeņa, gan telpā. Turklāt pagraba ieejas durvis bija nomaskētas ar plēvi un līķis ietīts segā.

  Policisti noskaidroja, ka noziegums izdarīts naktī naktī uz sestdienu. Nogalinātais vīrietis kopā ar savu brāli ciemojies kādā privātmājā Lilastē pie paziņām. Pašreizējā informācija liecina, ka piecu personu kompānijā lietots alkohols un pagaidām nenoskaidrotu iemeslu dēļ izcēlies konflikts, kā rezultātā četras personas noslepkavojušas savu paziņu. Pēc nozieguma ļaundari līķi paslēpuši pagrabā, kur pēc laika viņu atradusi aizdomās turēto radiniece un izsaukusi policiju.

  Policija sestdien turpat minētajā privātmājā aizturēja divus aizdomās turētos - 1962. gadā dzimušu vīrieti, kas ir noslepkavotā brālis, kā arī 1948. gadā dzimušu sievieti. Abi aizturētie tobrīd atradās alkohola reibumā. Tās pašas dienas vakarā policisti Jūrmalā aizturēja arī pārējos aizdomās turētos - 1984.gadā dzimušu sievieti un 1974. gadā dzimušu vīrieti.

  Aizturētie jau iepriekš ir sodīti par dažādiem noziegumiem - miesas bojājumu nodarīšanu, zādzībām un kapa apgānīšanu.

  Policijā sākts kriminālprocess par slepkavību ar līķa apgānīšanu, ja to izdarījusi personu grupa. Par šādu noziegumu likumā paredzēts mūža ieslodzījums vai brīvības atņemšana no desmit līdz 20 gadiem.

  Tiesa visiem aizdomās turētajiem ir piemērojusi drošības līdzekli apcietinājumu.

  Policija turpina skaidrot precīzus notikušā apstākļus.

  • Publicēta: 13.11.2017 19:42
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti