Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Pareizticīgo Ziemassvētkos metropolīts Aleksandrs aicina bērniem mācīt labus tikumus
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Pareizticīgo Ziemassvētkos metropolīts Aleksandrs aicina bērniem mācīt labus tikumus

  Rīga, 7.janv., LETA. Veidojot savu personīgo un ģimenes dzīvi, bērniem jāmāca labi tikumi un viņi jāieaudzina baznīcas dzīvē, Ziemassvētku uzrunā ticīgajiem aicina Latvijas pareizticīgo metropolīts Aleksandrs.

  Pēc metropolīta vārdiem, sniedzot bērniem laicīgo izglītību, rūpējoties par viņu fizisko un garīgo veselību, viņi ir jāaudzina un jāieaudzina baznīcas dzīvē. "Parādot labiem tikumiem un lūgšanām piepildītas dzīves personīgo piemēru, bērna sirdī nepieciešams izveidot līdzcietības, žēlsirdības, pacietības un gādības par tuvākajiem iemaņas. Tad tās nebūs pastarpinātas zināšanas, bet praktiskas," uzsvēra metropolīts.

  Pēc Aleksandra domām, tas esot labs pamats, uz kura balstoties bērns spēs patstāvīgi veidot savu dzīvi.

  Tāpat viņš aicināja sekot svētajiem apustuļiem un "atlikt tumsas un netaisnības darbus - melus, viltu, skaudību un neslavas celšanu, un sekot Kristum, nesot ticību, mieru, mīlestību, prieku un cerību".

  "Evaņģēlijs mūs māca nedalīt cilvēkus tuvos un tālos, bet pret katru attiekties ar kristīgu pacietību un mīlestību, apstiprinot savu ticību ar labiem darbiem," pauda metropolīts Aleksandrs.

  • Publicēta: 07.01.2020 14:40
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti