Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Pēc mēneša notiks Likteņdārza desmit gadu jubilejas koncerts
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Pēc mēneša notiks Likteņdārza desmit gadu jubilejas koncerts

  Jelgava, 11.jūl., LETA. 11.augustā plkst.19 Likteņdārzā notiks koncerts par godu desmit gadiem, kopš sākts Likteņdārza projekts, aģentūru LETA informēja Likteņdārza sabiedrisko attiecību speciālistes Mārtiņš Pučka.

  Kopā ar Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri (LNSO), pianistu Vestardu Šimku, dziedātāju Daumantu Kalniņu un Rīgas Doma zēnu kori koncertā varēs baudīt krāšņu programmu - Imanta Kalniņa un Raimonda Paula tautā iemīļotos skaņdarbus, latviešu simfoniskās mūzikas klasiku un īpaši šim koncertam rakstītus jaundarbus, ko komponē Šimkus un Raimonds Tiguls. Pie diriģenta pults būs koncerta idejas autors, LNSO mākslinieciskais vadītājs un galvenais diriģents Andris Poga.

  Paula daiļrades cienītājus koncertā priecēs Rīgas Doma zēnu kora skanējums tautasdziesmu apdarēs solistam, zēnu korim, klavierēm un orķestrim. Klavierpartiju šajā ciklā atskaņos Šimkus, bet solists būs Kalniņš.

  Savukārt klasiskās mūzikas cienītāji novērtēs tādas latviešu simfoniskās mūzikas pērles kā "Skaisti dziedi, lakstīgala" no Jāzepa Vītola cikla "Septiņas latviešu tautasdziesmas orķestrim" un Tālivalda Ķeniņa simfonisko darbu orķestrim "Tautasdeja un fūga" LNSO orķestra sniegumā, skaidroja Pučka.

  Šimkus jaundarbs klavierēm un orķestrim "Liktens vārti" un Tigula jaundarbs orķestrim - simfoniskā poēma "Horizonts" - top kā veltījums Latvijas simtgadei un Likteņdārzam.

  • Publicēta: 11.07.2018 15:57
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti