Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Februārī no jūras Liepājas pusē izcelti septiņi maluzvejnieku tīkli
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Februārī no jūras Liepājas pusē izcelti septiņi maluzvejnieku tīkli

  Rīga, 16.febr., LETA. Valsts vides dienesta (VVD) inspektori februārī konstatējuši nelegālas zvejniecības aktivizēšanos Baltijas jūras piekrastē un kopš mēneša sākuma izcelti jau septiņi zivju tīkli, aģentūru LETA informēja VVD.

  Tīklu kopējais garums ir aptuveni 300 metri.

  Lai arī piekrastē novērojama ledus un vižņu klātbūtne, zivju tīkli izlikti pie paša krasta, visticamāk, lai nozvejotu taimiņus, kas atgriežas jūrā. Inspektoriem pat nebija vajadzīga laiva, lai izceltu atklātos tīklus. Tīklos esošās zivis palaistas jūrā.

  Inspektoriem arvien biežāk arī nākas saskarties ar gadījumiem, kad rūpnieciskās zvejas legālie veicēji neievēro zvejas tīklu izvietošanas un marķēšanas prasības.

  VVD atgādina, ka noteikumi par rūpniecisko zveju teritoriālajos ūdeņos un ekonomiskās zonas ūdeņos nosaka, ka no 1.decembra līdz 31.martam tīklus un tīklu jedas, āķu jedas, lucīšu murdus un lucīšu murdu jedas aizliegts izvietot tuvāk par 100 metriem no krasta, izņemot salaku specializēto zveju ar reņģu tīkliem. Zvejniekiem aizliegts arī izmantot noenkurojamos un peldošos zvejas rīkus bez marķējuma.

  • Publicēta: 16.02.2017 16:09
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma