Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Koncertzālē "Liepājas dzintars" atzīmēs festivāla "Liepājas dzintars" 55.jubileju
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Koncertzālē "Liepājas dzintars" atzīmēs festivāla "Liepājas dzintars" 55.jubileju

  Rīga, 14.maijs, LETA. 25.maijā koncertzālē "Liepājas dzintars" ar koncertu un konferenci tiks svinēta festivāla "Liepājas dzintars" 55 gadu jubileja, aģentūru LETA informēja pasākuma organizatori.

  Lielkoncerta sākums plkst.19 un tā pirmajā daļā tiks godināti mūziķi, kuri savulaik bijuši uz festivāla skatuves, - Zdislava Romanovska, Ojārs Grīnbergs, Mārtiņš Freimanis un Niks Matvjevs. Dziesmas Jāņa Strazda vokālās grupas pavadījumā dziedās Olga Rajecka, Zigfrīds Muktupāvels, Ingus Ulmanis un Aigars Voitišķis, Ivo Fomins un Igo.

  Savukārt koncerta otrajā daļā būs iespēja dzirdēt dziesmas no grupas "2 x BBM" repertuāra, Juris Pavītols spēlēs septiņdesmitajos gados tapušās dziesmas, Vjačeslavs Mitrohins izpildīs grupas "Stroncijs" (1972) kompozīcijas, Ieva Kerēvica muzicēs kopā ar grupu "Spirit Shadows", tāpat uzstāsies arī grupa "Credo" un citi.

  Pirms koncerta plkst.14 notiks festivālam "Liepājas dzintars" veltīta konference, kuras pamattēmas būs festivāla "Liepājas dzintars" vēsture, kultūras un politiskais konteksts, mantojums un festivāla "Liepājas dzintars" estētika.

  "Šī būs lieliska iespēja apmēram divu stundu garumā dzirdēt gan faktus, gan arī emocionālas lietas un saprast, kas festivāls "Liepājas dzintars" bija par fenomenu," norādīja mūziķis Igo. Viņš arī atgādināja, ka koncertzāles foajē būs skatāma festivālam veltītā izstāde, kurā varēs aplūkot grupām un mūziķiem piešķirtos diplomus un balvas, plakātus un citas trofejas.

  Biļetes uz koncertu var iegādāties "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā "www.bilesuparadize.lv".

  • Publicēta: 14.05.2019 16:26
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti