LETA
Ziņas
Šī informācija 21.08.2017. 07:31 ir izdrukāta no http://leta.lv/home/important/E7C0C951-A3D5-467C-9446-006DDC0FCAE9/

Liepājas koncertzāli vadīs līdzšinējais "Sinfonietta Rīga" izpilddirektors Timurs Tomsons

Ventspils, 13.apr., LETA. Liepājas koncertzāles SIA "Lielais dzintars" valdes locekļa amatam konkursā izraudzīts līdzšinējais kamerorķestra "Sinfonietta Rīga" izpilddirektors Timurs Tomsons, aģentūra LETA uzzināja Liepājas pilsētas domē.

Tomsons koncertzāles vadītāja darba pienākumus sāks pildīt no 18.aprīļa.

Kopumā pretendentu atlasē vakantajam koncertzāles vadīta amatam bija pieteikušies 13 pretendenti, no kuriem trīs tika uzaicināti uz atlases otro kārtu - darba interviju.

Tomsona profesionālā pieredze pēdējos gadus ir bijusi saistīta ar Latvijas lielāko koncertorganizāciju - valsts SIA "Latvijas koncerti", kur viņš strādāja par izpilddirektoru valsts kamerorķestrī "Sinfonietta Rīga". Paralēli tam viņš bijis projekta vadītājs Baltijas jūras festivālā Stokholmā, kā arī savā profesionālajā darbībā strādājis ar izciliem Baltijas jūras reģiona kolektīviem, tai skaitā Vroclavas Filharmonisko orķestri, Polijas Baltijas Filharmonisko orķestri, Somijas Simfonisko orķestri, Latvijas Radio kori un komponistiem Arvo Pērtu, Erki Sven Tīru, Pēteri Vasku un daudziem citiem pazīstamiem mūziķiem.

Tomsons absolvējis Latvijas Kultūras akadēmiju, iegūstot maģistra grādu kultūras menedžmentā, kā arī ieguvis bakalaura grādu starpkultūru sakaros. Viņš arī lasījis lekcijas Latvijas Kultūras akadēmijas un Alberta koledžas studentiem.

Kā vēstīts, Liepājas pilsētas pašvaldība bija izsludinājusi pretendentu atlasi vakantajam SIA "Lielais dzintars" valdes locekļa amatam. Atbilstoši statūtiem koncertzāles valdē ir divi valdes locekļi. Kopš pagājušā gada nogales, kad no darba aizgāja līdzšinējā koncertzāles valdes locekle Baiba Bože, uz laiku koncertzāli vadīja tikai viens valdes loceklis – Aldis Kaupa.

Publicēta: 13.04.2017 15:49
 

© Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.