Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Kocēnu novadā par veikala aplaupīšanas mēģinājumu aizturēts nepilngadīgs jaunietis
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Kocēnu novadā par veikala aplaupīšanas mēģinājumu aizturēts nepilngadīgs jaunietis

  Rīga, 9.janv., LETA. Otrdien pēcpusdienā Kocēnu novadā kāds 17 gadus vecs jaunietis, draudot ar nazi, mēģinājis aplaupīt veikalu, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ilze Mote.

  Pārdevēja uz notikušo ātri reaģēja un izsauca palīdzību, tādēļ jaunietim aplaupīt veikalu neizdevās.

  Kā stāstīja Mote, jaunietis bija ģērbies tumšā apģērbā un šallē, kas daļēji nosedz seju. Ienākot veikalā, viņš ar nazi sāka draudēt pārdevējai, pieprasot atdot naudu, kas glabājas kasē. Pārdevēja jaunietim atteica un nospieda trauksmes pogu, kā rezultātā puisis, saprotot, ka laupīšana neizdosies, no veikala metās bēgt.

  Sākot jaunieša meklēšanu, policija pēc laika saņēma informācija, ka netālu esošajā veikalā atrodas meklētās personas aprakstam līdzīgs jaunietis. Tas izrādījies likumsargu meklētais puisis.

  Aizturētais jaunietis iepriekš nebija nonācis likumsargu redzeslokā.

  Policija sākusi kriminālprocesu pēc Krimināllikuma 176.panta pirmās daļas - par laupīšanu. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

  Līdzīgs laupīšanas mēģinājums Kocēnu novadā notika aizvadītā gada 30.augustā, kad īsi pirms veikala slēgšanas kāds vīrietis, piedraudot ar nazi veikala darbiniecei, centās izlaupīt no kases naudu. Arī toreiz laupīšanas mēģinājums bija nesekmīgs un laupītājs tika aizturēts.

  • Publicēta: 09.01.2019 16:17
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti