Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Marija Naumova pavasarī dosies koncerttūrē "Uz ilūziju tilta"
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Marija Naumova pavasarī dosies koncerttūrē "Uz ilūziju tilta"

  Rīga, 15.febr., LETA. Dziedātāja Marija Naumova ar jauno programmu "Uz ilūziju tilta" koncerttūri pa Latviju sāks 31.martā Jelgavas Kultūras namā, aģentūru LETA informēja mūziķes menedžmentā.

  Koncertos piedalīsies ģitāras spēles virtuozs Sebastjens Žinjo, ģitārists Samī Dussa un vijolnieks Matias Levī, kā arī jaunatklājums - akordeoniste Merila Abas. Uz skatuves kopā muzicēs tādi Latvijā pazīstami mūziķi kā Rolands Beļēvičs, Andris Buiķis un Norberts Skraucis.

  Programmā iekļautas oriģinālkompozīcijas no albuma "Uz ilūziju tilta", kur vārdus sarakstījis gan Jānis Peters, gan Kārlis Vērdiņš, savukārt mūziku komponējis Žinjo.

  "Šo albumu un jauno programmu loloju jau sen, vairākus gadus domāju par to, kas atspoguļotu un apvienotu manu dzīvi Francijā ar manām mājām Latvijā. Beidzot tas ir izdevies - Parīzē dzimusi mūzika, neaprakstāma Jāņa Petera dzeja, viegli un skaisti Kārļa Vērdiņa teksti," norādīja Naumova.

  Turpmākie koncerti notiks 1.aprīlī Latgales vēstniecībā "Gors", Rēzeknē, 2.aprīlī Liepājas koncertzālē "Lielais dzintars", 3.aprīlī Ventspils teātra namā "Jūras vārti", 6.aprīlī Valmieras kultūras centrā, 7.aprīlī Ogres novada kultūras centrā, 8.aprīlī Dailes teātra lielajā zālē, bet 9.aprīlī Vidzemes koncertzālē "Cēsis".

  Biļetes uz koncertiem var iegādāties "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā.

  • Publicēta: 15.02.2017 15:05
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma