Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Aizturēts vīrietis, kurš ar vairākiem naža dūrieniem nogalinājis savu paziņu un nodedzinājis viņa automašīnu
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Aizturēts vīrietis, kurš ar vairākiem naža dūrieniem nogalinājis savu paziņu un nodedzinājis viņa automašīnu

  Rīga, 13.aug., LETA. Mēneša sākumā Valsts policija aizturējusi vīrieti, kurš tiek turēts aizdomās par Ropažu novadā, Lielajos Kangaru kalnos, izdarītu slepkavību, ar vairākiem naža dūrieniem nogalinot savu 23 gadus veco paziņu un pēc tam Rīgā nodedzinot viņa automašīnu, aģentūru LETA informēja Valsts policijas sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Gita Gžibovska.

  Saistībā ar notikušo sākts kriminālprocess un aizdomās turētajam piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

  Gžibovska pastāstīja, ka naktī uz 30.jūliju Rīgā, Pakalniešu ielā, sadega vieglā automašīna, kurā tobrīd iekšā neatradās cilvēki. Policisti uzmeklēja automašīnas īpašnieci, kura paskaidroja, ka 29.jūlijā viņas dēls bija paņēmis automašīnu. Taču nākamajā dienā viņš nebija devis par sevi nekādu ziņu.

  Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Brasas iecirkņa policisti nekavējoties sāka notikušā izmeklēšanu. Tās laikā tika iegūta informācija par personu, kura, iespējams, saistīta ar automašīnas dedzināšanu. 3.augustā likumsargi aizdomās turēto 1997.gadā dzimušo vīrieti aizturēja.

  Izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka pirms automašīnas sadedzināšanas vīrietis ir nogalinājis automašīnas vadītāju, kuru iepriekš pazinis. Proti, naktī uz 30.jūliju aizdomās turētais bija Rīgā saticis savu 1996.gadā dzimušo paziņu un abi devušies uz Ropažu novadu, lai it kā pavizinātos. Lielajos Kangaru kalnos vīrietis uzbrucis savam paziņam, vairākas reizes ar nazi iedurot sirds apvidū, kā rezultātā upuris gājis bojā. Iespējamais ļaundaris mēģinājis slēpt pēdas, cenšoties līķi aizdedzināt. Pēc tam viņš ar bojāgājušā automašīnu aizbraucis līdz Rīgai, kur to sadedzinājis.

  Aizturētais ir policistiem norādījis vietu, kur viņš noslepkavojis savu paziņu, un policisti grāvī Lielajos Kangaru kalnos ir atraduši līķi.

  Saistībā ar notikušo ir sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 117.panta piektā punkta par slepkavību, ja tā saistīta ar līķa apgānīšanu, un pēc Krimināllikuma 185.panta otrās daļas par svešas mantas tīšu bojāšanu, ja tā izdarīta ar dedzināšanu.

  Šobrīd turpinās notikušā izmeklēšana un policija skaidro nozieguma motīvus.

  • Publicēta: 13.08.2019 14:47
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti