LETA
Ziņas
Šī informācija 18.10.2017. 07:00 ir izdrukāta no http://leta.lv/home/important/C397FCEC-74B3-4763-AF56-4D8A96E95DA1/

Notiks VI Mūzikas un mākslas festivāls "Daugavpils ReStart"

Daugavpils, 12.sept., LETA. No 15.septembra līdz 15.oktobrim Daugavpilī norisināsies VI Mūzikas un mākslas festivāls "Daugavpils ReStArt 2017", aģentūru LETA informēja Daugavpils pilsētas pašvaldībā.

Festivāla gaitā paredzēti vairāk nekā 20 visdažādāko mākslas žanru un formu pasākumi - instrumentālās, simfoniskās, kora un vokālās mūzikas koncerti, roka un džeza mūzikas vakari, kino un teātra izrādes, mākslas un foto izstādes, dejas un performances.

Festivāla pasākumi notiks dažādās vietās pilsētā - Vienības namā, Kultūras pilī, Daugavpils teātrī, Daugavpils cietoksnī, Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā, Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā, Latgales Centrālajā bibliotēkā, kinoteātrī "Renesanse", Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolā, Daugavpils Dizaina un mākslas skolā "Saules skola", Daugavpils pilsētas domē, viesnīcā "Park Hotel Latgola", mūzikas klubā "Artilērijas pagrabi" un Daugavpils baznīcās.

Kā viens no pirmajiem Mūzikas un mākslas festivāls "Daugavpils ReStart" pasākumiem 16.septembrī plkst.17 Vienības nama koncertzālē izskanēs vokālās grupas "Framest" jaunākā koncertprogramma "The songbook".

Festivālu rīko Daugavpils pilsētas Kultūras pārvalde sadarbībā ar Daugavpils kultūras atbalsta biedrību.

Publicēta: 12.09.2017 15:08
 

© Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.