Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Cēsīs atklās plašu diasporas un Latvijas mākslinieku darbu izstādi
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Cēsīs atklās plašu diasporas un Latvijas mākslinieku darbu izstādi

  Daugavpils, 13.jūn., LETA. Sestdien, 16.jūnijā, plkst.15 Cēsīs, Pasaules latviešu mākslas centrā, tiks atklāta plaša diasporas un Latvijas mākslinieku darbu izstāde, aģentūru LETA informēja nodibinājumā "Pasaules latviešu mākslas centrs".

  Atzīmējot simto Latvijas neatkarības gadadienu, 35 diasporas latviešu mākslinieki no Kanādas, ASV, Austrālijas un Eiropas ir aicinājuši 35 māksliniekus no Latvijas kopīgi piedalīties izstādē ar zīmīgu vadmotīvu "Māksla nešķir, māksla vieno!".

  "Mēs esam savienoti. Rezultāts - izstāde, kura atbilst savam uzstādījumam. Izstāde, kurai pateicoties, radušies jauni kontakti, jaunas draudzības, jauni savienojumi," izteicies viens no izstādes kuratoriem Mārtiņš Heimrāts.

  Uz Cēsīm no Austrālijas atceļojuši Imanta Tillera, Jāņa Nedēļas un Haralda Norīša darbi, kas izstādās kopā ar Oļegu Tillbergu, Lauru Prikuli un Džemmu Skulmi no Latvijas.

  Izstādē aplūkojami "Čikāgas skolas" pārstāvju Benno Talivalža un Ojāra Šteinera darbi, deviņu Kanādā dzīvojošu latviešu mākslinieku darbi, savukārt no ASV izstādē piedalās trīspadsmit mākslinieki.

  No Latvijas mākslinieku vidus kā "partneri" kopīgajā izstādē aicināti - Frančeska Kirke, Ieva Iltnere, Baiba Putniņa, Aleksejs Naumovs, Helēna Heinrihsone, Matiass Jansons un Iveta Vecenāne.

  • Publicēta: 13.06.2018 14:49
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti