Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Krievijā sāk bloķēt ziņapmaiņas lietotni "Telegram"
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Krievijā sāk bloķēt ziņapmaiņas lietotni "Telegram"

  Maskava, 16.apr., LETA--DW. Krievijas Federālais sakaru, informācijas tehnoloģiju un masu komunikācijas uzraudzības dienests "Roskomnadzor" pirmdien sācis bloķēt ziņapmaiņas lietotni "Telegram".

  Kā teikts paziņojumā dienesta tīmekļa vietnē, interneta pakalpojumu sniedzējiem nosūtīta informācija ar mērķi ierobežot piekļuvi resursam.

  Uzņēmumā "Telegram" šobrīd strādā pie bloķēšanas apiešanas metodēm.

  Maskavas Tagankas rajona tiesa piektdien deva rīkojumu bloķēt "Telegram", jo tās uzturētāji atteikušies nodot Federālajam Drošības dienestam (FDD) lietotāju privātās sarakstes atšifrēšanas atslēgas.

  Brīvprātīgā trimdā dzīvojošais "Telegram" dibinātājs Pāvels Durovs solījis nepieļaut drošības dienestu piekļuvi lietotāju datiem.

  Tajā pašā laikā Durovs norādījis, ka FDD prasības tehniski nav izpildāmas, kā arī ir pretrunā ar Krievijas konstitūciju, kas garantē privātās sarakstes neaizskaramību.

  Piektdien Durovs paziņoja, ka "konfidencialitāte netiek pārdota, bet cilvēktiesības nedrīkst tikt apdraudētas baiļu vai skopuma dēļ. Mēs "Telegram" varam atļauties nerūpēties par peļņu no reklāmu pārdošanas".

  Durovs pavēstīja, ka "Telegram" izmantos iebūvētās metodes blokādes apiešanai.

  Kopš tā izveidošanas 2013.gadā bezmaksas ziņapmaiņas lietotne, kas ļauj lietotājiem apmainīties ar rakstiskiem vēstījumiem, fotogrāfijām un videoierakstiem, piesaistījusi vairāk nekā 200 miljonus cilvēku.

  • Publicēta: 16.04.2018 14:33
  • LETA
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti