Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Latvijas čempione florbolā "Lielvārde"/"FatPipe" tieši pirms izslēgšanas turnīra maina galveno treneri
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Latvijas čempione florbolā "Lielvārde"/"FatPipe" tieši pirms izslēgšanas turnīra maina galveno treneri

  Lielvārde, 17.febr., LETA. Pērnās sezonas "Elvi florbola līgas" čempiones "Lielvārde"/"FatPipe" galvenā trenera amatā atgriezies Iļja Nazarovs, pie komandas stūres nomainot spēlējošo treneri Ati Blindu, vēsta klubs.

  Pēdējās sezonas galvenā trenera pienākumus pildīja Blinds, kurš palīdzēja komandai arī laukumā, tomēr tagad lemts, ka pieredzējušajam florbolistam visi spēki jāvelta savam sniegumam laukumā.

  Līdz ar to amatā atgriezies Lielvārdes novada sporta skolas jaunatnes treneris Nazarovs. Viņš savas karjeras laikā izaudzinājis florbolistus Juri Gribustu, Tomu Akmeņlauku un Normundu Krūmiņu, bet noslēdzošos jaunatnes gadus bija treneris arī Mikum Valpēteram, Sandrim Virsnītim, Artim Savinam, Aivim Kusiņam un citiem. Speciālists jau iepriekš vairākas reizes vadījis Lielvārdes komandu, kad tā sezonas laikā šķīrusies no treneriem, un viņa kontā ir viena Latvijas čempionāta sudraba godalga.

  Pirms tam Nazarovs šosezon ar Lielvārdes meistarkomandu nebija saistīts, bet tagad to pirmoreiz vadīs sestdien, kad regulārās sezonas noslēdzošajā mačā čempione pagājušās sezonas fināla atkārtojumā viesosies pie "Rockets" florbolistiem.

  Kārtu pirms regulārās sezonas beigām "Lielvārde"/"FatPipe" ar 48 punktiem 21 spēlē ieņem otro vietu kopvērtējumā, trīs punktus zaudējot turnīra līderei "Triobet"/"Ulbroka".

  "Lielvārdes" florbolisti iepriekšējā sezonā kļuva par Latvijas čempioniem, finālā uzvarot "Mogo-RTU"/"Rockets" vienību.

  • Publicēta: 17.02.2017 16:18
  • LETA
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma