LETA
Ziņas
Šī informācija 18.01.2017. 08:01 ir izdrukāta no http://leta.lv/home/important/B0284573-0FE1-442C-9B24-DECA559D1299/

Uzņēmējs un daudzbērnu tēvs no Stopiņiem izlozē laimējis vairāk nekā pusmiljonu eiro

Rīga, 10.janv., LETA. Izlozē ''Eurojackpot'' 596 447 eiro laimējis 40 gadīgs uzņēmējs un daudzbērnu tēvs no Stopiņiem, aģentūrai LETA pavēstīja AS ''Latvijas Loto''.

Izlozes uzvarētājs vakar, 9.janvārī, kopā ar sievu bija ieradies ''Latvijas Loto'' birojā, lai noformētu dokumentus šogad lielākajam loteriju laimestam Latvijā. Stopiņu iedzīvotājs ''Eurojackpot'' izlozē precīzi uzminēja piecus skaitļus un vienu papildskaitli.

Laimesta ieguvējs dažādās loterijās piedalījies arī iepriekš, taču ne par lielām summām. Pārsvarā viņš izvēloties ātrspēli, kur dators izvēlas skaitļus, taču laimīgajā ''Eurojackpot'' biļetē bijuši atzīmēti bērnu un sievas dzimšanas dienu datumi. ''Vienīgais skaitlis, ar ko nebiju trāpījis, bija mans dzimšanas datums,'' norādījis laimesta ieguvējs.

Pēc laimesta noformēšanas viņš paudis apņēmību ar sievu doties uz kino. Tuvākajos plānos neesot laimestu iztērēt, taču, iespējams, tikšot atmaksāta hipotēka.

''Latvijas Loto'' organizē skaitļu loterijas ''SuperBingo'', ''Eurojackpot'', ''Viking Lotto'', ''Latloto 5 no 35'', ''Loto 5'' un ''Keno'', kā arī divas papildspēles - ''Džokers'' un ''Džokers 7'' - un 13 momentloterijas.

Publicēta: 10.01.2017 11:16
 

© Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.