Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Brīvdienās negadījumos Latvijā daudz cietušo un bojāgājušo
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Brīvdienās negadījumos Latvijā daudz cietušo un bojāgājušo

  Rīga, 17.jūl., LETA. Vakar Latvijā reģistrēts 81 ceļu satiksmes negadījums, kuros gāja bojā divi, bet cieta vēl 24 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policija.

  Vakar uz dzelzceļa pārbrauktuves Liepājā vilciens sadūrās ar automašīnu, un negadījumā dzīvību zaudēja automašīnas vadītājs un pasažiere.

  Vakar pieci cilvēki cieta avārijās Rīgā un tās apkārtnē, pa septiņiem - Zemgalē un Kurzemē, bet pieci - Vidzemē. No cietušajiem trīs bija gājēji.

  Pagājušajā diennaktī par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija aizturējusi 15 autovadītājus. Pieci dzērājšoferi aizturēti Rīgā, četri - Vidzemē, trīs - Latgalē, divi - Kurzemē, bet viens - Zemgalē.

  Svētdien glābēji no ūdens izcēluši trīs noslīkušos - Daugavpilī, Beverīnas novada Brenguļu pagastā un Saldus novada Šķēdes pagastā, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

  Kopumā aizvadītajās brīvdienās glābēji vairākkārt steidzās palīgā cilvēkiem, kuriem bija notikusi nelaime uz ūdens. Sestdien plkst.17 VUGD saņēma izsaukumu uz Jāņa Čakstes prospektu Ogrē, kur Ogres upē zem tilta bija apgāzusies laiva ar diviem vīriešiem. Viens no vīriešiem bija izkļuvis krastā paša spēkiem pirms VUGD ierašanās, bet otram palīdzēja glābēji. Abi vīrieši tika nodoti pašvaldības policijai.

  Vēl sestdienas vakarā glābēji saņēma izsaukumu uz Ezermalas ielu Alūksnē, kur cilvēks no laivas iekritis ūdenī. Cilvēks pirms VUGD ierašanās tika nogādāts krastā. Ierodoties notikuma vietā tika konstatēts, ka motorlaiva apmēram 400m no krasta riņķoja ezerā. Glābēji motorlaivu apstādināja un nogādāja krastā.

  Svētdien plkst.11.53 tika saņemts izsaukums uz Burtnieku novada Valmieras pagastu blakus upei Gauja, kur vīrietis izkritis no laivas, sieviete bezpalīdzīgā stāvoklī atrodas laivā. Glābēji vīrieti izglāba un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam (NMPD), kā arī sievieti ar laivu nogādāja krastā.

  Savukārt vakar plkst.21.36 glābēji steidzās uz izsaukumu Bišu ielā, Jūrmalā, kur dīķī slīka divi vīrieši. Viens no vīriešiem bija izkļuvis krastā paša spēkiem pirms VUGD ierašanās, bet otru krastā izcēla ugunsdzēsēji glābēji un nodeva NMPD mediķiem.

  Aizvadītajā diennaktī ugunsgrēkos Latvijā cieta 14 cilvēki, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta apkopotā informācija.

  Kā ziņots, 12 cilvēki cieta jahtas ugunsgrēkā Rīgā. Jahta Hapaka grāvī ar mastu bija aizķērusi elektrolīnijas vadus, aizdegusies un vēlāk nogrimusi.

  No peldlīdzekļa tika izglābti 12 cilvēki, kas tika nodoti mediķiem. Kā informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Ilze Bukša, septiņi no cietušajiem bija bērni, četri no kuriem cietuši smagi. Cietušie guva nopietnus apdegumus un elektrotraumas.

  • Publicēta: 17.07.2017 11:47
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma