Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Daugavpils novadā izņem tonnu kandžas un piecas tonnas brāgas
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Daugavpils novadā izņem tonnu kandžas un piecas tonnas brāgas

  Daugavpils, 14.maijs, LETA. Daugavpils novada Tabores pagastā, kāda 1973.gadā dzimuša vīrieša dzīves vietā Valsts policijas (VP) darbinieki izņēmuši 1007 litrus paštaisīta alkohola, kā arī 4797 litrus brāgas, aģentūru LETA informēja VP Latgales reģiona pārvaldes Disciplinārās uzraudzības grupas vecākā inspektore Inese Fjodorova.

  VP Daugavpils iecirkņa amatpersonas ieguva informāciju par to, ka minētais vīrietis savās mājās ražo alkoholiskos dzērienus lielā apmērā. Lai pārbaudīto šo informāciju, tika veikta kratīšana.

  Kandžas tecinātājs jau iepriekš bija nonācis policijas redzeslokā par līdzīga rakstura likumpārkāpumiem.

  Par minēto faktu sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 2212 pirmās daļas - par nelikumīgu alkoholisko dzērienu izgatavošanu (ražošanu), glabāšanu vai pārvietošanu, ja tā izdarīta ievērojamā apmērā. Lai precīzi noteiktu izņemto vielu daudzumu un sastāvu, nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes.

  Par šādu likumpārkāpumu vainīgās personas soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

  • Publicēta: 14.05.2018 12:22
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti