Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Daugavpilī par auto zādzību aizturēts iereibis vīrietis bez tiesībām
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Daugavpilī par auto zādzību aizturēts iereibis vīrietis bez tiesībām

  Rīga, 25.marts, LETA. Daugavpils Pašvaldības policija par automašīnas zādzību aizturējusi iereibušu vīrieti bez vadītāja apliecības, aģentūra LETA uzzināja policijā.

  Pašvaldības policijas dežūrdaļā saņemta informācija no Valsts policijas kolēģiem, ka Daugavpils novadā aizdzīta kāda "Volkswagen" markas automašīna un ka transportlīdzeklis, iespējams, atrodas Daugavpilī.

  Saņemtā informācija nekavējoties nodota visām ekipāžām, kā arī video novērošanas postenim, un viena ekipāža pamanīja meklēšanā izsludināto transportlīdzekli un sāka tā vajāšanu. Automašīnas pārvietošanās maršrutam līdzi sekoja un vajāšanu koordinēja video novērošanas posteņa darbinieki.

  Grīvas mikrorajonā pašvaldības policijas ekipāžai izdevās panākt un apturēt aizdzīto transportlīdzekli, kurā atradās vadītājs un pasažieris. 1974.gadā dzimušais automašīnas vadītājs tika aizturēts. Transportlīdzekļa vadītājs pakļāvās policistu likumīgajām prasībām, kā arī atzina, ka bija lietojis alkoholu un ka viņam nav autovadītāja apliecības.

  Uz notikuma vietu izsaukti Valsts policijas pārstāvji, kuri uz vietas turpināja īstenot nepieciešamās procesuālās darbības.

  • Publicēta: 25.03.2020 16:19
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti