Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Kantri mūzikas festivālam Bauskā vēlas piesaistīt gados jaunāku auditoriju
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Kantri mūzikas festivālam Bauskā vēlas piesaistīt gados jaunāku auditoriju

  Rīga, 5.dec., LETA. Kantri mūzikas festivālam "Country Bauska 2019", kas notiks nākamā gada 12.jūlijā un 13.jūlijā Bauskas Pilskalna estrādē, rīkotāji vēlas piesaistīt gados jaunāku auditoriju, aģentūrai LETA pauda pasākuma organizētāju pārstāve Gita Sauka.

  Festivāls nākamgad norisināsies jau 21.reizi, un dalību tajā jau apstiprinājuši daudzi Latvijas un ārvalstu mākslinieki.

  Viens no nozīmīgākajiem nākamā festivāla māksliniekiem, kurš uzstāsies uz lielās skatuves un būs viens no galvenajiem "Country Bauska" viesiem, ir leģendārais ģitārists Alberts Lī no ASV. Viņš uzstāšanos festivālā iekļāvis savā 2019.gada pasaules turnejas kalendārā. Alberts Lī savulaik ir uzstājies uz vienas skatuves ar tādām zvaigznēm kā, piemēram, Ēriks Kleptons, Villijs Nelsons, Bils Veimens, grupa "Rhytm Kings". Tāpat viņam pieder pasaules rekords - vienas sekundes laikā viņš nospēlē 13 notis.

  "Šogad festivālā būs iespējams redzēt daudz izcilus ārvalstu māksliniekus, taču arī vietējo mūziķu pārstāvniecība būs ļoti plaša. Skatītāji varēs baudīt mums visiem zināmus un iemīļotus mūziķus, kā arī jaunu mākslinieku uzstāšanos. Ir gaidāmas arī vairākas pārmaiņas, kuru galvenais mērķis - padarīt festivāla programmu un pašu pasākumu cilvēkiem interesantāku un piepildītāku. Lai piesaistītu kantri mūzikai arvien jaunāku auditoriju, šogad festivāla programma tiks vērsta uz to, lai parādītus visu kantri mūzikas daudzveidību," pauda pasākuma rīkotāji.

  Festivālā būs divas skatuves, savukārt trešā tiks izvietota Bauskas centrā, kur varēs baudīt bezmaksas koncertu.

  Pirmais Bauskas kantri mūzikas festivāls notika 1999.gadā Pilskalna estrādē, parkā starp upju satekām un 16.gadsimtā celto Bauskas pili.

  • Publicēta: 05.12.2018 13:59
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti