Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Režisors Dž.Dž.Džilindžers Liepājas teātrī iestudē izrādi bērniem "Polianna"
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Režisors Dž.Dž.Džilindžers Liepājas teātrī iestudē izrādi bērniem "Polianna"

  Rīga, 8.janv., LETA. Režisors Dž.Dž.Džilindžers Liepājas teātrī iestudē bērniem veltītu izrādi "Polianna", kas savu pirmizrādi piedzīvos 27.janvārī, aģentūru LETA informēja Liepājas teātra literārā padomniece Zanda Borga.

  Ar šo izrādi Liepājā debitē dramaturģe Justīne Kļava, kura radījusi skatuves versiju, par pamatu ņemot Eleonoras H. Porteres romānu, kas ir kļuvis par amerikāņu bērnu literatūras klasiku un ir pazīstams visā pasaulē.

  Kādā depresijas māktā pilsētā ierodas vienpadsmit gadus veca meitene Polianna, lai ar prieka spēles palīdzību pierādītu apkārtējiem, ka pasaule ir ļoti jauka vieta, kurā dzīvot. It sevišķi krustmātei Pollijai, kura nocietinājusi savu sirdi un neļaujas nedz priekam, nedz emocijām, stāstīja Borga.

  Izrāde mācīs skatītājiem gan prieka spēli, gan arī to, kā samierināties ar nenovēršamiem dzīves pavērsieniem un atrast risinājumu visgrūtākajās situācijās.

  Poliannas lomā iejutīsies Elizabete Marija Brante, pārējās lomās - Signe Dancīte, Armands Kaušelis, Leons Leščinskis, Samira Adgezalova, Kaspars Gods, Sigita Jevgļevska, Karīna Tatarinova, Mārtiņš Kalita, Anda Albuže, Ilze Jura.

  Kopā ar režisoru iestudējumu veido arī scenogrāfs Aigars Ozoliņš, režisora asistente un horeogrāfe Linda Kalniņa, kostīmu māksliniece Ramona Barsegjana, gaismu mākslinieks Klāvs Gūtmanis. Izrādei mūziku sarakstījis komponists Kārlis Lācis, savukārt dziesmu tekstus - Evita Mamaja.

  Šis ir otrs režisora Dž.Dž.Džilindžera iestudējums bērniem Liepājā. Teātra repertuārā joprojām ir arī viņa 2015.gadā veidotā izrāde "Sniegbaltīte un septiņi rūķīši", kas saņēma "Spēlmaņu nakts" bērnu žūrijas balvu.

  • Publicēta: 08.01.2019 16:58
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti