Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Muzikālā šova "X faktors" trešais žūrijas loceklis būs mūziķis Reinis Sējāns
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Muzikālā šova "X faktors" trešais žūrijas loceklis būs mūziķis Reinis Sējāns

  Rīga, 11.aug., LETA. Muzikālā šova "X faktors" žūrijas sastāva trešais loceklis būs mūziķis un producents Reinis Sējāns, aģentūru LETA informēja "MTG TV Latvia" pārstāve Laima Kristapsone.

  Kā ziņots, žūrijā būs arī grupas "Prāta Vētra" ierakstu kompānijas un menedžmenta vadītāja Aija Auškāpa un mūziķis Intars Busulis.

  Sējāns plašākam sabiedrības lokam pazīstams kā grupu "Cosmos" un "Instrumenti" dalībnieks. Mūziķis pārvalda plašu instrumentu klāstu - perkusijas, bungas, klavieres, basģitāru, marimbu un citus, ko apguvis vietēja un starptautiska mēroga meistarklasēs. Sējāna pēdējie darbi ietver dalību mūzikas grupas "DaGamba" albuma "Vivaldi Rocks" un indīpopa grupas "Franco Franco" albuma "Moon + Light" tapšanā. Tāpat viņš sadarbībā ar baletdejotāju Elzu Leimani radījis uzvedumu "Vārna".

  Kā ziņots, šovu "X faktors" vadīs latviešu mūziķis un producents Markus Riva.

  Aģentūra LETA jau vēstīja, ka rudenī televīzijas kanāls TV3 skatītājiem piedāvās Latvijā veidotu pasaulē pazīstamo mūzikas šovu "X Faktors", kurā Latvijas muzikālajiem talantiem būs iespēja izcīnīt savu iespēju nokļūt slavas zenītā un attīstīt sevi profesionāli.

  "X faktors" ir pasaules mērogā pazīstams televīzijas realitātes šovs, kura mērķis ir atrast jaunus dziedošos mūzikas talantus. Skatītājiem tā ir iespēja just līdzi saviem favorītiem, savukārt mūziķiem - attīstīt sevi pieredzējušu nozares profesionāļu vadībā, iegūt klausītāju atzinību un, iespējams, atspērienu veiksmīgai mūziķa karjerai. Starp spožākajiem "X Faktora" veiksmes stāstiem, kuri ieguvuši pasaules slavu pēc dalības šovā, var minēt tādus vārdus kā "One Direction", britu dziedātāju Džeimsu Arturu un viņa tautieti, dziedātāju Leonu Luisu.

  • Publicēta: 11.08.2017 19:50
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma