Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Dailes teātris skolas sākumu atzīmēs ar izrādēm "Toma Sojera piedzīvojumi" un "Jērādiņa"
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Dailes teātris skolas sākumu atzīmēs ar izrādēm "Toma Sojera piedzīvojumi" un "Jērādiņa"

  Rīga, 9.aug., LETA. Dailes teātris skolas sākumu 1.septembrī atzīmēs ar izrādēm "Toma Sojera piedzīvojumi" un "Jērādiņa", aģentūru LETA informēja teātra sabiedrisko attiecību vadītāja Liene Jakovļeva.

  Pasākuma "Nosvini skolas sākumu kopā ar Tomu Sojeru!" laikā teātra foajē notiks dažādi piedzīvojumi, atrakcijas un spēles.

  Tāpat kā citus gadus, dažādas radošās darbnīcas piedāvās Latvijas Nacionālā bibliotēka, Latvijas Leļļu teātris, "Latvijas mazpulki", "Sveču darbnīca", "Fazer" un fotodarbnīca "Fobo". Jau otro reizi pasākumā tiks piedāvāta radošā darbnīca sadarbībā ar Sergeja Jēgera labdarības fondu, bet zinātniskos eksperimentos aicinās piedalīties "Zinoo Rīga" atraktīvā komanda.

  Paredzētas arī mākslinieku meistarklases, kurās izveidotie darbi pasākuma beigās pārtaps svētku lielformāta gleznā. Tās veidošanu vadīs māksliniece Ieva Caruka  kopā ar  biedrības "Mārupes radošā laboratorija"' jaunajiem māksliniekiem un mākslas pedagoģi Eviju Pamovsku.

  Sadarbībā ar Latvijas Badmintona federāciju, pasākumā būs iespēja pārbaudīt savas badmintona prasmes, kā arī piedalīties dažādās citās intelektuālās un radošās aktivitātēs.

  Režisora Dmitrija Petrenko iestudētās izrādes “Toma Sojera piedzīvojumi” pirmizrāde notika pagājušā gada 31.augustā. Tā ir izrāde visai ģimenei. Bērniem – lai kopā ar izrādes varoņiem dotos aizraujošos piedzīvojumos, savukārt pieaugušajiem, lai tie atcerētos, kādi reiz bija un par ko sapņoja. Toma Sojera lomā ir Lauris Dzelzītis, Haklberiju Finu atveido Gints Andžāns. Pārējās lomās - Mārtiņš Upenieks, Ilze Vazdika, Ērika Eglija, Gints Grāvelis, Lauris Subatnieks, Ieva Florence, Inga Krasovska, Artūrs Dīcis, Artis Robežnieks un Mārtiņš Počs.

  Režisora Dmitrija Petrenko iestudētās izrādes "Toma Sojera piedzīvojumi" pirmizrāde notika pagājušā gada 31.augustā. Toma Sojera lomā ir Lauris Dzelzītis, bet Haklberiju Finu atveido Gints Andžāns. Pārējās lomās iejūtas aktieri Mārtiņš Upenieks, Ilze Vazdika, Ērika Eglija, Gints Grāvelis, Lauris Subatnieks, Ieva Florence, Inga Krasovska, Artūrs Dīcis, Artis Robežnieks un Mārtiņš Počs.

  • Publicēta: 09.08.2017 19:41
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma