Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Ieslodzījumā miris Rojā Zvejnieksvētkos gājēju apzināti notriekušais vīrietis
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Ieslodzījumā miris Rojā Zvejnieksvētkos gājēju apzināti notriekušais vīrietis

  Rīga/Ventspils, 11.janv., LETA. Šī gada 9.janvārī Liepājas cietumā miris vīrietis, kurš pērn 9.jūlijā Zvejnieksvētkos, būdams alkohola reibumā, Rojā apzināti notrieca gājēju, aģentūru LETA informēja Ieslodzījuma vietu pārvaldes (IeVP) sabiedrisko attiecību speciāliste Ināra Makārova.

  Viņa norādīja, ka vīrietis nesen bija notiesāts ar brīvības atņemšanu un uzsācis piecu gadu ieslodzījuma izciešanu Liepājas cietumā. 9.janvārī viņam tika konstatētas veselības problēmas un izsaukta neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde, kurai pēc 40 minūšu pūlēm, neizdevās glābt vīrieša dzīvību.

  Makārova uzsvēra, ka par katru ieslodzījumā vietā notikušu nāves gadījumu tiek ierosināts Kriminālprocess un veiktas ekspertīzes, taču vardarbīgas nāves pazīmes nav konstatētas. Viņa piebilda, ka ekspertīzes rezultāti varētu būt zināmi pēc mēneša.

  Talsu rajona tiesa pagājušā gada decembrī vīrietim piesprieda brīvības atņemšanu uz pieciem gadiem, atzīstot viņu par vainīgu pēc Krimināllikuma 125.panta 1.daļas par tīšu smaga miesas bojājuma nodarīšanu. Kā informēja Talsu rajona tiesas priekšsēdētājs Alviss Jēkabsons, pilns tiesas spriedums tika sagatavots 29.decembrī, un tas vēl nav stājies spēkā. Pārsūdzības termiņš ir desmit dienas, taču jāņem vērā arī laiks, kas nepieciešams, sūtot pārsūdzību pa pastu. Līdz šim gan neviena pārsūdzība šajā krimināllietā nav saņemta.

  Jau vēstīts vēstīts, ka 9.jūlija rītā Rojā, Jūras ielā, "Crysler" markas automašīna notrieca 1984.gadā dzimušu vīrieti.

  Sākotnēji autovadītājs bija pametis notikuma vietu, tomēr vēlāk VP aizturēja aizdomās turamo, 1983.gadā dzimušu vīrieti. Aizturēts viņš tika Dundagā.

  • Publicēta: 11.01.2018 14:18
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti