Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Novērsta pārrauta gāzesvada dēļ radusies gāzes noplūde Valmierā
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Novērsta pārrauta gāzesvada dēļ radusies gāzes noplūde Valmierā

  Rīga, 7.nov., LETA. Ceturtdien Valmierā rakšanas darbu laikā tika sabojāts gāzesvads, tāpēc gaisā bija jūtama spēcīga gāzes smaka un uz laiku no tuvējām ēkām bija evakuēti iedzīvotāji, aģentūru LETA informēja atbildīgie dienesti.

  AS "Gaso" pārstāve Jana Rubinčika pastāstīja, ka negadījums notika plkst.10.50 Valkas ielā, iepretī ēkai Nr.34, kur elektroinstalāciju firma, veicot elektrokabeļa ieguldīšanu zemē ar urbšanas metodi, sabojāja polietilēna gāzesvadu.

  "Gaso" pārstāve arī stāstīja, ka negadījuma vietas apkārtnē bija jūtama spēcīga gāzes smaka. Valmiermuižas iedzīvotāji tika lūgti arī nelietot gāzes iekārtas un iespēju robežās atslēgt gāzes apkures katlus. 

  Savukārt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam (VUGD) par notikušo tika ziņots vien plkst.12.21. Dienesta preses pārstāve Inta Palkavniece aģentūrai LETA skaidroja, ka cilvēki no tuvējām ēkām tika evakuēti un brīdināti par situāciju.

  Gāzes noplūde tika likvidēta plkst.13.23.

  Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā aģentūrai LETA apliecināja, ka neviens iedzīvotājs pie mediķiem pēc palīdzības nav vērsies.

  • Publicēta: 07.11.2019 13:22
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti