Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Aizdomās par jaunas sievietes slepkavību Embūtes pagastā aizturēts vīrietis
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Aizdomās par jaunas sievietes slepkavību Embūtes pagastā aizturēts vīrietis

  Rīga, 12.apr., LETA. Embūtes pagastā atrasts sievietes līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm un aizdomās par slepkavību aizturēts 1986.gadā dzimis vīrietis, aģentūru LETA informēja Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

  10.aprīlī VP saņēma informāciju par to, ka 9.aprīlī no mājām ir izgājusi un nav atgriezusies 1998.gadā dzimusi jauniete. VP uzsāka viņas meklēšanu, paralēli tika informēta sabiedrība ar lūgumu atsaukties ikvienu, kurš jauno sievieti redzējis.

  Izmeklēšanas pasākumi ilga divas dienas, kopš iesnieguma saņemšanas brīža līdz pat vakardienai, iesaistot plašus VP Kurzemes reģiona pārvaldes un VP Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Kriminālizmeklēšanas pārvaldes resursus.

  Vakar, 11.aprīlī, Vaiņodes novada Embūtes pagastā, lauku apvidū, jaunā sieviete tika atrasta ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Ārējās pazīmes liecina, ka tā varētu būt bezvēsts prombūtnē esošā sieviete.

  Aizdomās par noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu aizturēts 1986.gadā dzimis vīrietis, kurš jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā. Šodien VP lūgs tiesai piemērot vīrietim drošības līdzekli - apcietinājumu.

  Pašlaik VP par notikušo ir sākts kriminālprocess par slepkavību, ir nozīmētas ekspertīzes, lai noteiktu precīzu nāves iemeslu. Kriminālprocesā turpinās pirmstiesas izmeklēšana. Plašāka informācija izmeklēšanas interesēs netiek sniegta.

  • Publicēta: 12.04.2019 16:31
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti