Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Latvijā radītā mobilā spēle "Polipong" kļuvusi par trešo pasaulē ieteiktāko spēli vietnē "App Store"
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Latvijā radītā mobilā spēle "Polipong" kļuvusi par trešo pasaulē ieteiktāko spēli vietnē "App Store"

  Rīga, 11.aug., LETA. Latvijas spēļu izstrādātāja "Beetroot Lab" mobilā spēle "Polipong" kļuvusi par trešo pasaulē ieteiktāko spēli ASV informācijas tehnoloģiju uzņēmuma "Apple" mobilo aplikāciju vietnē "App Store", aģentūru LETA informēja "Beetroot Lab" pārstāvji.

  "Polipong" publicēta sadarbībā ar partneruzņēmumu ASV un pretendē uz izvietošanu prominentajā "Apple" kuratoru ieteikto spēļu sadaļā.

  Spēle veidota, īpašu uzmanību pievēršot tieši uz "Apple" platformas īpašo funkciju izcelšanu. Piemēram, lejupielādējot spēli, lietotājs iegūs arī "Uzlīmju" paku, kuru varēs izmantot sūtot īsziņu "iMessage" applikācijā. Savukārt spēles skaņu celiņu iespējams lejupielādēt kā zvana toni no vietnes "iTunes".

  "Polipong" ir bezmaksas aplikācija un patlaban tā pieejama ekskluzīvi mobilo ierīču "iPhone" un "iPad" lietotājiem.

  SIA "Beetroot Lab" dibināta 2016.gadā un tās pamatkapitāls ir viens eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Guntars Galvanovskis, liecina informācija "Firmas.lv".

  "Beetroot Lab" 2016.gadā strādāja ar 10 067 eiro apgrozījumu un zaudējumiem 1702 eiro apmērā.

  • Publicēta: 11.08.2017 19:49
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma