Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Latgalē šovasar norisinās apkaimes ideju darbnīcas iedzīvotāju ideju apkopošanai
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:
  Ziņas

  Latgalē šovasar norisinās apkaimes ideju darbnīcas iedzīvotāju ideju apkopošanai

  Rīga, 11.jūl., LETA. 17.jūlijā plkst.10 Saunas pagasta Salas pamatskolā norisināsies Preiļu novada iedzīvotāju apkaimes ideju darbnīca, un vēlāk pasākums paredzēts arī citur Latgalē, aģentūru LETA informēja nodibinājuma "Viduslatgales pārnovadu fonds" pārstāve Evija Caune.

  Darbnīcas mērķis ir pulcēt iedzīvotājus, kuriem rūp savs novads, rodot risinājumus labākai kopienas dzīvei.

  "Darbnīcās kaldināsim idejas un plānus četros virzienos: iedzīvotāju, it īpaši jauniešu, iesaiste brīvprātīgajā darbā, labdarība un ziedošana, sociālās labklājības uzlabošana novadā, iedzīvotāju, uzņēmēju un pašvaldības sadarbība. Ļoti ceram, ka radušās idejas nevis noguls ziņojumos un atskaitēs, bet apkaimes sabiedriskās organizācijas un iedzīvotāju iniciatīvu grupas tos īstenos gan pašu spēkiem, gan ar pašvaldības atbalstu," pauda Caune.

  Pirmā ideju darbnīca notika Galēnos, filozofa Roberta Mūka muzejā, kur runāts par Riebiņu novada aktualitātēm. Sanākušie iedzīvotāji apliecinājuši savu gatavību iesaistīties brīvprātīgajā darbā, lai novadā izveidotu vienotu tūrisma maršrutu, apdzīvotu Sīļukalna skolas ēkas pēc skolas slēgšanas, "atdzīvinātu" Pastaru vējdzirnavas un atgādinātu pašvaldībai par gājēju ielas pabeigšanu Galēnos.

  Apkaimes ideju darbnīcas notiks arī Aglonā, Līvānos un Vārkavā.

  • Publicēta: 11.07.2019 10:17
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti