Vārds:
Parole:
Viesa pieeja

Komentārs redaktoram

Daugavpils novadā dzīvojamās mājas ugunsgrēkā gājis bojā cilvēks
Jūsu vārds:
E-pasts:
Komentārs:
Drošības kods:
Lai nomainītu drošības kodu, spied uz tā
Ievadi kodu šeit:

  Daugavpils novadā dzīvojamās mājas ugunsgrēkā gājis bojā cilvēks

  Rīga, 9.janv., LETA. Otrdien no rīta puses Daugavpils novadā dzīvojamās mājas ugunsgrēkā gājis bojā cilvēks, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) preses pārstāve Inta Palkavniece.

  Plkst.8.16 ugunsdzēsēji saņēma informāciju, ka Daugavpils novadā deg dzīvojamā māja. Ierodoties notikuma vietā, VUGD darbinieki konstatēja, ka vienstāva dzīvojamā māja deg pilnā platībā un tai jau ir iebrucis jumts. Ugunsgrēkā gāja bojā cilvēks. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst.12.02.

  Naktī uz trešdienu plkst.0.58 ugunsdzēsēji saņēma izsaukumu uz Jelgavas novada Valgundes pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies kūts ēkā. Koka kūts dega ar atklātu liesmu 200 kvadrātmetru platībā un tai bija daļēji iebrucis jumts. Ugunsdzēsēji no ēkas izglāba piecas cūkas. Plkst.4.20 ugunsgrēks tika likvidēts.

  Trešdien plkst.6.08 ugunsdzēsēji saņēma izsaukumu uz Stopiņu novadu, kur no divstāvu neapsaimniekotas mājas bija redzamas nākam liesmas. Kad VUGD ieradās notikuma vietā, ēka dega ar atklātu liesmu pilnā platībā un tai jau bija iebrukušas jumta konstrukcijas. Ēkas degšanas platība bija 450 kvadrātmetri. Plkst.7.25 šo paaugstinātas bīstamības ugunsgrēku izdevās lokalizēt.

  VUGD pieredze liecina, ka traģiskas ugunsnelaimes var iepriekš novērst, ja vien savlaicīgi tiek ievērotas ugunsdrošības prasības un mājoklī uzstādīts dūmu detektors, kas par izcēlušos ugunsgrēku brīdina ar spalgu signālu. VUGD aicina neatlikt rūpes par savu un līdzcilvēku drošību un jau šodien uzstādīt mājoklī dūmu detektoru.

  • Publicēta: 09.01.2019 16:16
  •  
  • © Bez aģentūras LETA rakstiskas piekrišanas aizliegts šīs ziņas tekstu jebkādā veidā un apjomā pārpublicēt vai citādi izmantot masu saziņas līdzekļos vai interneta vietnēs. Pārkāpumu gadījumos tiesvedība norit atbilstoši Latvijas likumiem.
  • Visur
  • Ziņas
  • Preses relīzes
  • Foto

  Piesakies ziņām e-pastā

  Reklāma

  LETA projekti